У чеському мультиплексі з'явилися програми «1+1» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У чеському мультиплексі з’явилися програми «1+1»

Телевізійний канал  «1+1» став доступним у Чехії. Компанія «Czech Radio Communications» включила  його у мережу DVB-T2 Multiplex 23. Трансляція  телеканалу безкоштовна, його програми з’являються на екрані телевізора після запуску автоналаштування.  

Генеральний директор оператора цифрової мережі Віт Важан повідомив: «Гнучкість цифрового ефірного телевізійного мовлення дозволяє нам розпочати трансляцію повної програми каналу « 1+1». Трансляція розпочинається з 11 квітня і триватиме доки в ній  буде потреба».

Показ українського телеканалу допоможе українським громадянам у Чехії отримувати рідною мовою доступ  до інформації про події у рідній країні і світі.

«Я цілком розумію, наскільки важливо для людей, які рятуються від російської агресії, підтримувати регулярний контакт зі своєю батьківщиною. Міністерство промисловості і торгівлі вже координує допомогу, яку надають українським біженцям мобільні оператори в Чехії. Запуск українського телеканалу «1+1» на нашій території – це ще один спосіб допомогти, і тому я дуже вітаю його», – наголосив міністр промисловості і торгівлі Чеської Республіки Йозеф Сікела.

Докладніше дивіться тут.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше