На громадське обговорення винесено проєкт Порядку формування Переліку програм іноземних ТРО, що ретранслюються - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На громадське обговорення винесено проєкт Порядку формування Переліку програм іноземних ТРО, що ретранслюються

31 липня Національна рада виносить на громадське обговорення проєкт Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта можна надсилати протягом місяця з дня його оприлюднення.

Наразі процедура внесення каналів до переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції, і вилучення їх з нього не визначена. Тому Національна рада розробила проєкт зазначеного документа.

Цей регуляторний акт визначає механізм реалізації положень Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо ретрансляції на території України програм іноземних телерадіоорганізацій, що отримали дозвіл від правовласника, який не підпадає під юрисдикцію держави-члена Європейського Союзу або держави, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Аби забезпечити формування Переліку, цей Порядок визначає процедуру подання до Національної ради заяви про внесення програми іноземної телерадіоорганізації до Переліку, вимоги до заяви, процедуру розгляду заяви регулятором, підстави та процедуру вилучення програм із Переліку, вимоги до програм іноземних телерадіоорганізацій тощо.

Зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акта можна надавати у письмовій та електронній формах за адресою: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, е-mail: nrada@nrada.gov.ua.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше