На каналі «Кіровоград» стартував цикл проекту «Василь Сухомлинський – дітям» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На каналі «Кіровоград» стартував цикл проекту «Василь Сухомлинський – дітям»

У березні на каналі «Кіровоград» (КОДТРК) стартував весняний цикл соціального літературно-просвітницького проекту «Василь Сухомлинський – дітям». За задумом авторів, він покликаний привернути увагу глядачів до загальнолюдських цінностей та прищепити любов до книги.

Весняний цикл проекту присвячений темі зародження життя, весни, любові до природи – про все це визначний український педагог В.Сухомлинський розповідав у своїх оповіданнях та казках для дітей та дорослих, зібраних у книжці «Вогнегривий коник», яку у 2008 році видали діти педагога за власні кошти накладом 5 тисяч екземплярів. Ці книжки неможливо придбати – їх можна отримати тільки безкоштовно в дарунок або взяти в бібліотеках.Журналісти Кіровоградської ОДТРК озвучили весняні казки і оповідання у міських кав’ярнях під музичний супровід молодіжного музичного гурту «Веселі біоритми». Учасники проекту також звертаються до глядачів з пропозицією читати дітям книжки і не забувати про літературно-педагогічну спадщину видатного земляка – Василя Сухомлинського.Проект триває і зараз, до зйомок готують літній цикл казок. До 95-ї річниці від дня народження В.Сухомлинського, 28 вересня 2013 року, заплановано презентувати альбом, до якого увійдуть 4 сезони казок і оповідань педагога у виконанні телевізійників.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше