На конкурс буде виставлено ще 109 вільних радіочастот - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На конкурс буде виставлено ще 109 вільних радіочастот

У зв’язку з наявністю вільних радіоканалів 12 серпня Національна рада ухвалила рішення про оголошення конкурсу та затвердження конкурсних умов для радіомовлення у 97 населених пунктах України.

На конкурс винесено 109 FM-частот в 97 населених пунктах 22 областей України. Зокрема – у Вінниці, Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі і Павлограді Дніпропетровської області, Маріуполі Донецької області, Житомирі, Запоріжжі, Білій Церкві Київської області, Києві, Кропивницькому, Стрию Львівської області, Миколаєві, Первомайську Миколаївської області, Білгороді-Дністровському Одеської області, Полтаві, Кременчуці Полтавської області, Шостці і Конотопі Сумської області, Харкові, Херсоні, Черкасах, Умані і Смілі Черкаської області, Чернігові тощо.

Під час розгляду цього питання заступник голови Національної ради Олег Черниш зауважив, що у цьому конкурсі можуть взяти участь і загальнонаціональні, і регіональні компанії.

Конкурсними вимогами до програмної концепції передбачено, що обсяг ведення передач українською мовою і частка пісень державною мовою мають відповідати вимогам чинного законодавства. Також рекомендовано розміщення соціально важливих програм. Граничний обсяг мовлення –  24 години на добу.

Запропонована потужність, з якою мовитимуть радіостанції, − від 0,01 до 5 кВт.

Оголошення про конкурс незабаром буде опубліковане в газеті «Голос України». Із переліком частот і конкурсними умовами можна ознайомитися в рішеннях Національної ради.

Нагадуємо, що 5 серпня 2021 року Національна рада ухвалила рішення про проведення конкурсу на радіомовлення на 55 FM-частотах у 21 області країни, а також на 43 канали у багатоканальній цифровій телемережі для місцевого телебачення 17-ти областей.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше