На конкурс виставлено 5 FM-частот для розвитку музично-розважального мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На конкурс виставлено 5 FM-частот для розвитку музично-розважального мовлення

28 серпня Національна рада оголошує конкурс на мовлення на 5 FM-частотах у 4 областях України. Відповідний конкурс опубліковано сьогодні в газеті «Голос України» № 162.

На конкурс виставлені частоти в Житомирі (98,2 МГц), Львові (105,4 МГц), Полтаві (96,2 МГц) Кременчуці Полтавської області (93,4 МГц) і Херсоні (90,4 МГц).

Вимоги до програмної концепції передбачають трансляцію не менше ніж 50 відсотків розважальних передач із підбіркою музичних творів. Обсяг ведення передач українською мовою і частка пісень державною мовою – відповідно до чинного законодавства. Також не дозволяється ретранслювати програми і використовувати дані інших мовників.

Заяви на участь у конкурсі телерадіоорганізації можуть подавати із 27 вересня по 28 жовтня (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Підсумки конкурсу відповідно до п. б) частини п’ятої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути підбитими до 27 грудня 2019 року.

Докладніше про конкурсні умови і перелік частот, які виставлені на конкурс. 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше