На конкурс виставлено два додаткові канали мовлення у цифровій мережі Одещини для місцевих і регіональних компаній - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На конкурс виставлено два додаткові канали мовлення у цифровій мережі Одещини для місцевих і регіональних компаній

Національна рада на засіданні 19 липня ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов та оголошення конкурсу на мовлення на двох вільних каналах багатоканальної цифрової мережі стандарту DVB-T/T2 (MPEG-4)  в населених пунктах Одеської області. Оператор телекомунікацій – Концерн РРТ, м. Київ.

Під час розгляду цього питання відповідальний серетар Національної ради Олександр Ільяшенко повідомив, що аналогічний конкурс на мовлення в цифровій мережі Одещини вже оголошувався рік тому, і уточнив: «Ми провели велику роботу з Концерном РРТ по Одеській області. Вони зробили технічне переобладнання передавачів і наразі є змога транслювати не 8 каналів, а 10. Тому ми оголошуємо конкурс на ще 2 канали».

Також він докладніше пояснив відмінність цього конкурсу від попереднього: «Якщо раніше ми оголошували конкурс на всю Одеську область на 22 місця, то зараз це буде конкурс, розбитий на 4 зони, тому що в цьому мультиплексі є 4 синхронні частоти».

Конкурс проводиться з метою, щоб ті місцеві мовники, які не змогли взяти участь у попередньому конкурсі, змогли  нині претендувати на вільні місця. Оскільки передбачено зменшення території розповсюдження телевізійних програм (мовлення на меншу кількість населених пунктів) буде зменшено і плату за ліцензію, а в подальшому –  і за обслуговування.

Граничний обсяг мовлення в усіх населених пунктах – 24 години на добу.

Згідно з конкурсними вимогами до програмної концепції у цьому конкурсі можуть брати участь телерадіоорганізації, які мають намір здійснювати місцеве і регіональне мовлення. Також рекомендовано розміщення соціально важливих та інформаційних передач.

Невдовзі оголошення про конкурс буде опубліковано в газеті «Голос України».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше