На КП Березанської телерадіостудії «Березань» накладено штраф через неусунення порушень

06.04.2017

Національна рада 6 квітня застосувала санкцію «стягнення штрафу» до КП Березанської телерадіостудії «Березань» (логотип «Бер» (комбінований)), м. Березань Київської обл., через неусунення компанією порушень після застосування до неї санкції «оголошення попередження».

Національною радою 8 грудня 2016 року було застосовано до КП Березанської телерадіостудії «Березань» санкцію «оголошення попередження» за результатами планової перевірки та у зв’язку з відсутністю ефірного мовлення на 24 ТВК у м. Березані Київської області. Тоді компанію було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Моніторинг від 10.01.2017 засвідчив, що ліцензіат мовлення не веде, а тому 09.02.2017 йому було призначено позапланову перевірку. За її результатами встановлено, що мовлення компанія не відновила, що є порушенням частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Це свідчить про неусунення порушень після оголошення попередження та є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу».

Відповідно до статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» на КП Березанської телерадіостудії «Березань» накладено штраф  у розмірі 5% суми ліцензійного збору, нарахованої за видачу ліцензії, що становить 168,06 грн.