На КПВВ «Майорськ» прикордонники зможуть робити оголошення в ефірі радіостанції зі 100% українським мовленням - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На КПВВ «Майорськ» прикордонники зможуть робити оголошення в ефірі радіостанції зі 100% українським мовленням

Українська асоціація мовлення громад на звернення Національної ради відновила мовлення радіостанції «Радіо1.ua» на КПВВ «Майорськ» Донецької області. До того ж, українські прикордонники отримали технічну можливість робити оголошення на частоті, яку використовує радіостанція, – 96,5 МГц.

Член Національної ради Сергій Костинський розповів, що під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики на територію проведення АТО на КПВВ «Майорськ» було зафіксовано відсутність українського радіомовлення через технічні причини. Протягом декількох тижнів Українська асоціація мовлення громад відновила мовлення радіостанції «Радіо1.ua», обладнання якої встановлено на території КПВВ.

«Проект встановлення малопотужних передавачів на п’яти КПВВ у Донецькій і Луганській областях був реалізований ще минулого року, – розповів Сергій Костинський. – Метою проекту було надати можливість громадянам України, які перетинають КПВВ, слухати українське радіо. На сьогодні мовлення «Радіо1.ua», яке тимчасово перервалось через технічні причини, відновлено. Мало того, прикордонники отримали можливість робити оголошення в ефірі радіостанції».

Проект розміщення малопотужних FM-передавачів, радіус сигналу яких становить до 5 км, реалізовано в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики за підтримки Державної прикордонної служби та Української асоціації мовлення громад.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше