На Луганщині припинено незаконну діяльність провайдера програмної послуги, що ретранслював іноземні, зокрема і російські, телеканали - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На Луганщині припинено незаконну діяльність провайдера програмної послуги, що ретранслював іноземні, зокрема і російські, телеканали

Представником Національної ради в Луганській області Володимиром Горобцем  спільно з правоохоронними органами виявлено факт незаконної діяльності провайдера кабельного телебачення у смт Троїцькому Сватовського району Луганської області. Спільними зусиллями було припинено діяльність підприємця без відповідних дозволів і ретрансляцію телеканалів, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, у тому числі російських.

Фізична особа – підприємець, не маючи ліцензії Національної ради, надавав платну послугу кабельного телебачення і здійснював ретрансляцію 40 телеканалів. Серед них були й російські «МИР», «КАРУСЕЛЬ», «ТНТ», трансляція яких в Україні обмежена. Також підприємець ретранслював 17 програм, які не внесені до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

7 квітня співробітниками правоохоронних органів і представником Національної ради в Луганській області припинено незаконну безліцензійну діяльність  ФОП із надання послуги кабельного телебачення. Зокрема, було складено адміністративний протокол за статтею 164 КУпАП, вилучено телекомунікаційне обладнання. За результатами вжитих заходів ретрансляцію на території смт Троїцького зазначених телеканалів заблоковано.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше