На Луганщині загинув музикознавець, режисер дитячого телеканалу «Малятко TV» Іван Кузьмінський - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На Луганщині загинув музикознавець, режисер дитячого телеканалу «Малятко TV» Іван Кузьмінський

17 травня на Луганщині поблизу населеного пункту Діброва в бою з російськими окупантами обірвалося життя 39-річного музиканта, режисера дитячого телеканалу «Малятко TV» Івана Кузьмінського. Про це повідомила пресслужба Бердичівської міськради.

Народився Іван у Бердичеві. З раннього дитинства захоплювався музикою – закінчив музичну школу, згодом вступив до Житомирського державного музичного училища ім. Косенка на спеціальність «хоровий диригент». Потім музичну діяльність продовжив у Київській консерваторії (нині – Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського). Захистив кандидатську дисертацію, викладав і навчався у докторантурі, працював режисером на дитячому телеканалі «Малятко TV».

Іван Кузьмінський приділяв значну увагу дослідженню давньої української музики, присвячував цій тематиці свої публікації.

На початку повномасштабного вторгнення добровільно пішов на фронт захищати Україну.

Національна рада висловлює глибокі співчуття рідним, близьким, колегам, побратимам Івана Кузьмінського. Вічна слава і пам’ять Захисникові України!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше