На Луганщині загинув журналіст із Тернополя Віталій Дерех - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На Луганщині загинув журналіст із Тернополя Віталій Дерех

Захищаючи Україну від рашистів, 28 травня біля Попасної Луганської області  внаслідок авіаудару по українських позиціях загинув журналіст, митець, громадський активіст родом із Тернопільщини Віталій Дерех.

Віталій Дерех був талановитим журналістом, надзвичайно креативним, інколи навіть епатажним, інтелектуалом і справжнім патріотом, який багато часу присвячував військово-патріотичному вихованню молоді, активно працюючи в організації Пласту.

Як пише   його друг, історик і політолог Андрій Ковальов: «Він любив Україну, не зломив пластової присяги і до смерті залишався вірним своїй присязі на вірність українському народу!»

Віталій добровольцем пішов захищати Батьківщину ще 2014 року, воював у батальйоні «Айдар», був командиром протитанкового відділення, потім повертався до мирного життя. У 2016-му році отримав орден «За мужність». Повномасштабне вторгнення рф в Україну не залишило йому вибору, як досвідчений воїн він був на передових позиціях боротьби з російськими окупантами.

Світла пам’ять про талановиту, неординарну людину залишиться в серцях усіх, хто знав Віталія Дереха.

Національна рада висловлює співчуття рідним і близьким, його друзям і колегам. Вічна пам’ять герою!

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше