На музичний телеканал «РУ М’ЮЗІК» накладено штраф за порушення законодавства про рекламу - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На музичний телеканал «РУ М’ЮЗІК» накладено штраф за порушення законодавства про рекламу

Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів за результатами розгляду наданих Національної радою матеріалів вирішила накласти штраф на музичний телеканал «РУ М’ЮЗІК» за порушення вимог частини другої статті 9 і частини другої статті 26 Закону України «Про рекламу».

Порушення були зафіксовані під час планової перевірки супутникового мовника 3 квітня. Тоді в ефірі телеканалу транслювалася неідентифікована реклама «Воля PowerTime». Загалом було зафіксовано близько 15 виходів такої реклами 27 березня у проміжках часу з 0:10 до 19:40.

Оскільки Держспоживінспекція є спеціально уповноваженим центральним органом  виконавчої влади у сфері державного контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, Національна рада поінформувала цей орган про зафіксовані порушення. За результатами розгляду справи Інспекцією з питань захисту прав споживачів у м. Києві на телеканал «РУ М’ЮЗІК» накладено штраф  у розмірі 5086 грн. за порушення вимог частини другої статті 9 і в розмірі 1700 грн. – за порушення вимог частини другої статті 26 Закону України «Про рекламу».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше