На полтавському телеканалі «Лтава» – прем’єра фільму про Антона Макаренка - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На полтавському телеканалі «Лтава» – прем’єра фільму про Антона Макаренка


Полтавська ОДТРК «Лтава» презентувала глядачам документальний фільм із циклу «Земляки», знятий до 125-річчя від дня народження видатного українського педагога зі світовим ім’ям Антона Семеновича Макаренка.Макаренко здійснив переворот у класичній педагогіці. Сучасники називали його конструктором душ, а от він педагогіку – «найбільшим шарлатанством». Автор безрецидивної системи перевиховання малолітніх злочинців, він відомий у всьому світі. Безпартійний ідеолог колективної свідомості.

Видатний педагог створив два взірцевих педагогічних заклади – колонію ім. Максима Горького і комуну ім. Фелікса Дзержинського. Тисячі правопорушників, дітей без нагляду не лише підняв «із дна», а й повернув до повноцінного життя. Великі учні… Великомасштабні вороги… Безкраї людські почуття.Ким він був? Іконою радянського світобачення чи одіозною для свого часу особистістю, небезпечною і навіть «зайвою»?Про це фільм. Автор Лариса Шило, оператор Валерій Пашнін. Хронометраж 50 хвилин.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше