На провайдера із м. Генічеська Херсонської області накладено штраф за порушення законодавства - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На провайдера із м. Генічеська Херсонської області накладено штраф за порушення законодавства

Рішенням регулятора 30 березня на провайдера програмної послуги ПП «Торнадо» із м. Генічеська Херсонської області за порушення норм частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» накладено штраф у розмірі 25% суми ліцензійного збору.

За результатами позапланової перевірки ліцензіата, проведеної 28 лютого, виявлено, що провайдер ретранслює 15 програм, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, зокрема «Шансон-ТВ», «СТС», «ТВ 3», «360°», «Мир», «Москва Доверие», «ТНТ», «Матч!», «Родное кино», «Наше новое кино», «Че», «Петербург 5», «Домашний», «Карусель», «Русский роман». Такі порушення відповідно до частини восьмої статті 72 цього Закону є підставою для застосування Національною радою штрафної санкції. Для ПП «Торнадо» сума штрафу становитиме 4 тис. грн.

Крім того, під час перевірки провайдера зафіксовано порушення ним частини дев’ятої статті 39, частини п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, оскільки ліцензіат не ретранслював 4 програми універсальної програмної послуги і було порушено загальну концепцію добору програм для ретрансляції – не ретранслювалися 24 програми, передбачені ліцензією, натомість ретранслювалися 11 програм, не передбачених дозвільними документами.

Національна рада зобов’язала компанію упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше