На провайдера програмної послуги накладено штраф - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На провайдера програмної послуги накладено штраф

 

За результатами позапланової перевірки на провайдера програмної послуги ТОВ «Добро ТВ» із м. Добропілля Донецької області накладено штраф у розмірі 25% суми ліцензійного збору. Відповідне рішення регулятор ухвалив 18 травня.

 

Перевірка проводилася на підставі моніторингів від 13 і 24 лютого цього року. Нею зафіксовано порушення вимог частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги. У ліцензії провайдера прописана аналогова технологія розповсюдження програм, тоді як фактично він працює за аналоговою, цифровою та IPTV технологіями. Змінено загальну кількість програм для ретрансляції. Зафіксовано трансляцію іноземної програми «Дождь», що не входить до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, а за технологією IPTV – 55 таких іноземних програм.

 

За порушення частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» на ТОВ «Добро ТВ» накладено штраф, як це передбачено частиною восьмою статті 72 цього закону. Його сума становить – 6 315,00 грн.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше