На Співочому полі в Полтаві відбувся гала-концерт «Квадрату У»

03.07.2012

У Полтаві є молоді й талановиті співаки, котрі можуть на рівних конкурувати з іменитими столичними зірками. У День молоді на Співочому полі імені Марусі Чурай у Полтаві відбулося масштабне мистецьке свято – гала-концерт переможців та учасників пісенного конкурсу телепроекту «Квадрат Успіху», що традиційно проходить під гаслом «Люби своє, українське». Проект уже 15-й рік поспіль транслюється в ефірі Обласної державної телерадіокомпанії «Лтава».

Учасники писали музику і слова до пісень, професійно займалися вокалом та мріяли про велику аудиторію і сцену. З того часу, як прийшли на проект «Квадрат Успіху» – ці мрії стали реальністю.

Живий звук і пісня українською мовою – це ті принципи, від яких не відступають організатори проекту впродовж його існування. Їх підтримує відділ у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації, обласна організація ПР, управління культури ОДА, Полтавська облрада і голова ОДА Олександр Удовіченко, під патронатам якого і відбувся гала-концерт.

6-й телевізійний конкурс молодих виконавців сучасної української пісні «Квадрат У» відкрив нові імена. На всю Полтавщину зазвучали голоси нових виконавців та знаходили відгук у тисячах людських сердець.

Дует «London HiLL» – лауреат 4 і 5 сезонів «Квадрату У», цього року виступав на вже знайомій для себе сцені як гість. Так само, як і переможниця минулого конкурсу – Наталія Камуз. Вона приїхала на концерт із Києва, де тепер живе й працює.

Цьогорічна переможиця Ольга Александрова на конкурс прийшла із своєю улюбленою авторською піснею і дуже сподівалася, що ця пісня сподобається й журі, і глядачам. Нині плануються зйомки її дебютного кліпу, який зніматиме телерадіокомпанія «Лтава». Саме такий приз отримує переможець.

Усі фіналісти і трійка суперфіналісток отримали чудові подарунки від організаторів свята і партнерів проекту.