На Сумщині керівники телерадіокомпаній зустрілися з керівництвом регіону - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На Сумщині керівники телерадіокомпаній зустрілися з керівництвом регіону

Представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса Якубенко взяла участь у нараді з ліцензіатами Сумської області, яку ініціював голова облдержадміністрації Василь Хома. Разом із керівниками й редакторами телерадіокомпаній було обговорено актуальні питання захисту інформаційного простору Сумської області, налагодження ефективної роботи з роз’яснення громадськості суспільно важливих тем, актуальних питань державної політики.

«Спільно маємо ефективно працювати в напрямі донесення об’єктивної інформації до населення про події, що відбуваються як в Україні, так і в області, – сказав Василь Хома медійникам. – Ви відіграєте важливу роль у суспільному та соціально-економічному житті Сумщини, адже саме ви значною мірою формуєте свідомість громадянина, його життєву позицію».

Голова Сумської облдержадміністрації акцентував увагу на підвищенні безпекового рівня телерадіомовлення місцевих компаній та унеможливленні несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу мовників.

Під час зустрічі представниця Національної ради у Сумській області Лариса Якубенко розповіла про особливості роботи телерадіокомпаній краю минулого року і перспективи розвитку інформаційного простору регіону у 2021 році. Зокрема, вона звернула увагу керівництва облдержадміністрації на необхідність подальшого розвитку місцевого радіомовлення, особливо на прикордонних територіях сільських і селищних рад. Також Лариса Якубенко проаналізувала, як вплинули обмежувальні заходи, пов’язані з COVID-19, на роботу телерадіокомпаній. Вона поінформувала учасників наради про результати нагляду за медіа під час місцевих виборів минулого року і виявлені порушення чинного законодавства. Ці порушення призвели до накладання регулятором санкцій, складання протоколів про адміністративні правопорушення з подальшою їх передачею до суду.

Зі свого боку керівники редакцій, присутні на зустрічі, внесли пропозиції щодо організації співпраці медіа і територіальних громад у висвітленні актуальних для суспільства тем і проблем. Також було наголошено на необхідності відновлення Національною радою конкурсів на вільні теле- і радіочастоти в Сумській області.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше