На супутниковий телеканал «A ONE» накладено штраф через неусунення порушень - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На супутниковий телеканал «A ONE» накладено штраф через неусунення порушень

Національна рада 15 березня застосувала санкцію «стягнення штрафу» до ТОВ «Реал Естейт ТВ» (логотип «A ONE»), м. Київ через неусунення порушень після застосування до нього санкції «оголошення попередження».

Національною радою 19 жовтня 2017 року за результатами планової перевірки було застосовано до ТОВ «Реал Естейт ТВ» санкцію «оголошення попередження» і зобов’язано  упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Моніторингом від 10.12.2017 зафіксовано відсутність супутникового мовлення, тому 18.01.2018 ліцензіату було призначено позапланову перевірку. За її результатами встановлено, що мовлення компанія не відновила, що є порушенням вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», свідчить про неусунення порушень після оголошення попередження і є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу».

Відповідно до частини дев’ятої статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» на ТОВ «Реал Естейт ТВ» накладено штраф у розмірі 5% суми ліцензійного збору, що становить 17 708, 10 грн.

Ліцензіат зобов’язаний упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше