На супутнику з’явиться новий дитячий канал „ЛЯЛЄ” - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На супутнику з’явиться новий дитячий канал „ЛЯЛЄ”

На засіданні 19 лютого цього року Національна рада ухвалила рішення видати ліцензію на мовлення товариству з обмеженою відповідальністю «Дитячий телевізійний канал «ЛЯЛЄ», м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим.



Як зазначено в ліцензійних документах, вид мовлення – супутникове (телебачення); вихідні дані (логотип) – „LaLe” (комбіноване); територія розповсюдження телерадіопрограм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника; параметри супутникового каналу мовлення – супутниковий ретранслятор – «ASTRA 4A», оператор супутникового ретранслятора – SES ASTRA AB, Швеція, орбітальна позиція – 5º сх. д.; періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 24 години на добу.
Термін дії ліцензії – 10 років.







За словами генерального директора компанії Ельзари Іслямової, творчою базою для створення телеканалу стала дитяча редакція на телеканалі «АТР», «яка була наповнена національною, етнічною складовою і яка за кілька років створила доволі великий доробок і розвивала багато незалежних дитячих проектів».



«Розуміючи, що дитячий канал є здебільшого дотаційним, ми серйозно підійшли до пошуку інвесторів, спонсорів, які б дали нам можливість зробити так, аби цей проект був довгостроковим і життєздатним. Тому на момент подання документів була створена вся технічна база, абсолютно незалежна, тобто зі своєю студією, студією дубляжу, пультом, апаратною тощо», – зазначила вона.



До уваги членів Національної ради і присутніх була запропонована відеопрезентація дитячого каналу, яка додала доброго настрою всім присутнім.



Передачі на дитячому телеканалі «ЛЯЛЄ» виходитимуть кримсько-татарською, українською і російською мовами. Вони створюватимуться здебільшого самими дітьми, які будуть і журналістами, і виробниками, і ведучими, і запрошеними експертами. У презентованому ролику діти висловили надію, що цей їхній продукт дивитимуться не тільки малі, а й дорослі.


Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше