На телерадіокомпанію «Євростудія» накладено штраф (позивні "104.0 FM") - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На телерадіокомпанію «Євростудія» накладено штраф (позивні “104.0 FM”)

Національна рада на засіданні 23 лютого розглянула результати перевірки ефірного добового радіомовлення ПрАТ «Телерадіокомпанія «Євростудія»,  м. Маріуполь Донецької області, й ухвалила рішення про стягнення штрафу з компанії у розмірі 17 600,00 грн.

Під час перевірки на підставі моніторингу від 11 листопада 2016 року було зафіксовано порушення вимог частини п’ятої статті 9 (телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення забезпечують  у перший рік набуття чинності цими нормами не менше ніж 50 відсотків добового обсягу ведення передач, у тому числі новинно-аналітичних блоків, розважальних передач, державною мовою.  Добовий обсяг ведення програм державною мовою  в день моніторингу «Євростудії» становив 47,87%.

За порушення цих норм передбачено застосування санкції «стягнення штрафу» в розмірі 5 відсотків загальної суми ліцензійного збору. Для цієї компаній сума штрафу становить 17 600,00 грн.

 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше