На телерадіокомпанію «Євростудія» накладено штраф (позивні "104.0 FM") - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На телерадіокомпанію «Євростудія» накладено штраф (позивні “104.0 FM”)

Національна рада на засіданні 23 лютого розглянула результати перевірки ефірного добового радіомовлення ПрАТ «Телерадіокомпанія «Євростудія»,  м. Маріуполь Донецької області, й ухвалила рішення про стягнення штрафу з компанії у розмірі 17 600,00 грн.

Під час перевірки на підставі моніторингу від 11 листопада 2016 року було зафіксовано порушення вимог частини п’ятої статті 9 (телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення забезпечують  у перший рік набуття чинності цими нормами не менше ніж 50 відсотків добового обсягу ведення передач, у тому числі новинно-аналітичних блоків, розважальних передач, державною мовою.  Добовий обсяг ведення програм державною мовою  в день моніторингу «Євростудії» становив 47,87%.

За порушення цих норм передбачено застосування санкції «стягнення штрафу» в розмірі 5 відсотків загальної суми ліцензійного збору. Для цієї компаній сума штрафу становить 17 600,00 грн.

 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше