На участь у фестивалі «Кришталеві джерела-2011» подано понад 800 творчих робіт - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На участь у фестивалі «Кришталеві джерела-2011» подано понад 800 творчих робіт

Завершився прийом робіт для участі у Міжнародному дитячому, молодіжному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». Загалом зареєстровано понад 800 творчих робіт для участі в конкурсах: кіно – 88; телебачення – 141; радіо – 28; фото – 545.

Журі конкурсів перегляне аудіовізуальні твори та визначить учасників Фестивалю, яким будуть надіслані офіційні запрошення.

Символічно, що цього року ювілейні «Кришталеві джерела» проводитимуться в місті Сумах, як і перший фестиваль, що відбувся в серпні 1991 року в день проголошення незалежності України.

Програмою цьогорічного Фестивалю, що триватиме із 17 по 22 серпня, окрім визначення та нагородження переможців, спільних переглядів, широкої навчальної програми із залученням відомих вітчизняних митців, передбачено низку святкових заходів, у яких братимуть участь як учасники «Кришталевих джерел», так і інші творчі колективи. Оргкомітет сподівається, що цьогорічний Фестиваль запам’ятається юним талантам як одне із найяскравіших явищ у їхньому житті.

Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю

аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше