На Вінниччині обговорили процес зміни власників електронних комунальних ЗМІ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На Вінниччині обговорили процес зміни власників електронних комунальних ЗМІ

17 грудня представник Національної ради у Вінницькій області Вадим Мазурик провів онлайн-зустріч з очільниками територіальних громад Вінниччини, аби обговорити процес зміни власності електронних комунальних ЗМІ, а також роз’яснити ролі та значення цих телерадіоорганізацій в системі функціонування інформаційного простору області.

В процесі адміністративно-територіальної реформи у багатьох комунальних засобах масової інформації відбувається зміна власників. До цього часу власниками переважної більшості районних редакцій радіомовлення на Вінниччині були відповідні районні ради. У нових умовах ці функції зміщуються до міських, селищних та сільських громад.

Під час заходу йшлося про стан та перспективи розвитку інформаційного простору області, покриття цифровим телебаченням території Вінниччини, подальше функціонування місцевих редакцій ефірного радіомовлення.

Представник Національної ради відповів на запитання учасників зустрічі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше