На виконання рішення суду регулятор повторно розглянув питання про переоформлення ліцензії ТОВ «Зеонбуд» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На виконання рішення суду регулятор повторно розглянув питання про переоформлення ліцензії ТОВ «Зеонбуд»

На виконання постанови Окружного адміністративного суду м. Києва за позовом ТОВ «Зеонбуд» до Національної ради регулятор 20 липня повторно розглянув питання про переоформлення ліцензії компанії, скасувавши власне попереднє рішення від 08.12.2016 № 2615.

Зазначене рішення регуляторного органу оскаржувалося в Окружному адміністративному суді м. Києва товариством тому, що його загальна концепція добору програм для ретрансляції була переоформлена без вилучення ТОВ «Корона санрайс». Суд задовольнив позовні вимоги компанії «Зеонбуд», однак Національна рада подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду з проханням скасувати постанову суду першої інстанції. Ухвалою від 25 травня 2017 року апеляційна скарга Національної ради була залишена без задоволення.

Таким чином, регулятор, виконуючи судову постанову, скасував власне рішення і повторно розглянув питання про переоформлення ліцензії ТОВ «Зеонбуд». Компанію «Корона санрайс» (телеканал «Вінтаж ТВ») із загальної концепції добору програм для ретрансляції вилучено.

 

Фото з сайту Репортер

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше