На Житомирщині припинено незаконну діяльність провайдера програмної послуги - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На Житомирщині припинено незаконну діяльність провайдера програмної послуги

Завдяки зусиллям представника Національної ради у Житомирській області Івана Натикача та правоохоронних органів припинено діяльність підприємця, який без відповідних дозвільних документів усупереч законодавчим вимогам надавав послуги доступу до телевізійних програм мешканцям села. Згідно із частиною першою статі 40 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» для організації діяльності провайдера програмної послуги суб’єкт господарювання (провайдер або оператор телекомунікацій чи оператор кабельних мереж) повинен отримати ліцензію (дозвіл) у Національній раді.

До представника Національної ради у Житомирської області надійшла інформація про здійснення в одному з населених пунктів регіону діяльності провайдера програмної послуги без отримання на те відповідного дозволу (ліцензії) Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. 19 червня 2020 року у співпраці із слідчою групою Головного управління Національної поліції в Житомирській області було проведено оперативні заходи щодо припинення безліцензійної діяльності.

Кабельна мережа була прокладена в селі Висока Піч Житомирського району цієї області і поширювалася на десяток п’ятиповерхівок, тобто було створено базу з кількох  сотень абонентів. Можливість прийому 22 телеканалів коштувала людям 60 гривень у місяць.

Відповідно до ухвали суду після проведення оперативних дій техніку, за допомогою якої розповсюджувалися програми провайдера, що вів діяльність без відповідної ліцензії, було вилучено. Таким чином, припинено і надання абонентам послуг цієї мережі.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше