На звернення Національної ради Держкіно не рекомендувало для розповсюдження низку російських фільмів і серіалів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

На звернення Національної ради Держкіно не рекомендувало для розповсюдження низку російських фільмів і серіалів


За результатами розгляду звернень Національної ради Експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрування фільмів, що діє при Держкіно, вирішила не рекомендувати для показу п’ять фільмів і сералів виробництва Російської Федерації. Про це регуляторний орган повідомлено листами відомства.
Серед творів, які потрапили до цього переліку, – телесеріал «Кохання Каті 1, 2» (реж. Д. Гольдман, А. Строєв, А. Драннікова, 2012 рік) і художні фільми «Марна жертва» (реж. В. Янощук, 2013 рік), «Кохання без зайвих слів» (реж. Ф. Шабанов, 2013 рік), «Пряники з картоплі» (реж. С. Гіргель, 2011 рік) та «Несподівана радість» (реж. А. Касаткін, 2012 рік).Як відомо, за результатами проведення моніторингів Національної ради стосовно дотримання телерадіоорганізаціями вимог Законів України «Про кінематографію» і «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» регулятор звертається до Державного агентства України з питань кіно для перегляду тих стрічок, у яких були виявлені ознаки порушень зазначених законів. Рішення щодо рекомендації/нерекомендації трансляції на території України фільмів і серіалів іноземного виробництва ухвалює Експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрування фільмів.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше