Набула чинності нова редакція Положення про скасування санкції «оголошення попередження» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Набула чинності нова редакція Положення про скасування санкції «оголошення попередження»

23 березня набула чинності оновлена редакція Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги. Рішення регулятора про внесення змін до цього нормативного акта було зареєстровано у Міністерстві юстиції України 10 березня і опубліковано 23 березня у «Офіційному віснику України» № 22.

У Положенні про скасування санкції «оголошення попередження» визначається порядок досудового скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою до ліцензіатів за порушення умов ліцензії та/або чинного законодавства у сфері телебачення і радіомовлення.

Також у оновленому регуляторному акті конкретизується порядок подання заяви про скасування санкції «оголошення попередження», визначення чітких підстав відмови у знятті відповідної санкції, визначення випадків, коли заява про скасування санкції не розглядається Національною радою тощо.

Із Положенням про скасування санкції «оголошення попередження» можна ознайомитися за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше