Набули чинності нові правила ведення мовлення у дні трауру і дні пам’яті

15.09.2015

15 вересня в газеті «Офіційний вісник» № 71 опубліковано Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Таким чином, вони набули чинності.


Документ було затверджено рішенням Національної ради від 23 липня 2015 року № 1146 і зареєстровано в Міністерстві юстиції 11 серпня 2015 року за № 967/27412.


Серед запропонованих нововведень – розмежування понять, а відтак і заходів, яких повинні дотримуватися телерадіоорганізації у дні трауру (скорботи, жалоби) та у дні пам’яті. Зазначено, що в разі видання Указу Президента України, прийняття постанови Верховною Радою України, а також ухвалення інших нормативно-правових актів про оголошення в Україні днів трауру (скорботи, жалоби) та днів пам’яті телерадіокомпанії мають внести зміни до сітки мовлення не пізніше ніж через 12 годин з моменту розміщення на офіційних веб-сайтах відповідних органів державної влади нормативно-правового акта.


Отже, від сьогодні попередня редакція Правил, затверджена рішенням Національної ради від 8 лютого 2012 року, втратила чинність.


Із новим документом можна ознайомитися за посиланням.