Набули чинності Зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

11.02.2013

8 ЛЮТОГО ЦЬОГО РОКУ З ОПУБЛІКУВАННЯМ В «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ» № 8 НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЗМІНИ ДО ПЛАНУ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ, УХВАЛЕНІ РІШЕННЯМ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ВІД 26 ГРУДНЯ 2012 РОКУ № 2561. ПОПЕРЕДНЬО ЦІ ЗМІНИ БУЛИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 21 СІЧНЯ 2013 РОКУ ЗА № 136/22668.

8 лютого цього року з опублікуванням в «Офіційному віснику України» № 8 набули чинності Зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, ухвалені рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 26 грудня 2012 року № 2561. Попередньо ці зміни були зареєстровані в Міністерстві юстиції України 21 січня 2013 року за № 136/22668.

Згідно з нормами чинного законодавства Національна рада наділена повноваженнями щодо організації та перспектив розвитку телерадіомовлення. Вона розробляє і затверджує План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, який переглядається не рідше як один раз на рік.

Відповідно до Плану розвитку регулятор ухвалює рішення щодо створення та розвитку каналів і мереж мовлення й телемереж, які передбачають використання радіочастотного ресурсу України, визначає конкурсні умови та оголошує конкурси на отримання ліцензій на мовлення, а також визначає умови ліцензій на ті види мовлення, що ліцензуються за реєстраційним принципом (кабельне, супутникове, проводове).