Набули чинності Зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Набули чинності Зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

8 лютого цього року з опублікуванням в «Офіційному віснику України» № 8 набули чинності Зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, ухвалені рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 26 грудня 2012 року № 2561. Попередньо ці зміни були зареєстровані в Міністерстві юстиції України 21 січня 2013 року за № 136/22668.

8 лютого цього року з опублікуванням в «Офіційному віснику України» № 8 набули чинності Зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, ухвалені рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 26 грудня 2012 року № 2561. Попередньо ці зміни були зареєстровані в Міністерстві юстиції України 21 січня 2013 року за № 136/22668.Згідно з нормами чинного законодавства Національна рада наділена повноваженнями щодо організації та перспектив розвитку телерадіомовлення. Вона розробляє і затверджує План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, який переглядається не рідше як один раз на рік.Відповідно до Плану розвитку регулятор ухвалює рішення щодо створення та розвитку каналів і мереж мовлення й телемереж, які передбачають використання радіочастотного ресурсу України, визначає конкурсні умови та оголошує конкурси на отримання ліцензій на мовлення, а також визначає умови ліцензій на ті види мовлення, що ліцензуються за реєстраційним принципом (кабельне, супутникове, проводове).

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше