Надія Горбаченко у коментарі інтернет-виданню “ІНФОМІСТ” про непродовження ліцензії телеканалу “Антена” - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Надія Горбаченко у коментарі інтернет-виданню “ІНФОМІСТ” про непродовження ліцензії телеканалу “Антена”

Керівництво телеканалу “Антена” мало змогу отримати ліцензію, виправивши помилки в документації. Про це у коментарі нашому виданню повідомила представник Національної рада з питань телебачення і радіомовлення Надія Горбаченко.

– У телеканалу “Антена” 3 квітня 2016 року закінчився термін дії ліцензії, яка видається на 10 років. Тобто “Антені” видали її 3 квітня 2006 року. У керівництва була можливість продовжити ліцензію, подавши документацію за 210 днів. У документації виявили порушення, які ніхто до 3 квітня не виправив, – прокоментувала Надія Горбаченко.

Нагадаємо, за словами Воротника, усі технічні помилки, про які повідомили телеканалу, були виправлені, а в ліцензійному відділі всі зауваження до компанії були зняті, окрім юридичного відділу. Вони виявили порушення у тому, що згідно антикорупційного законодавства “Антена” не повідомили данні кінцевих беніфіціаріїв.

У зв᾽язку з припиненням трансляції програм телеканалу його працівники надіслали звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Ради з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Джерело “Інфоміст

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше