Надія Горбаченко в коментарі “Про головне” - про документальний фільм “Династія” виробництва телекомпанії “Антена” - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Надія Горбаченко в коментарі “Про головне” – про документальний фільм “Династія” виробництва телекомпанії “Антена”

Презентація документального фільму “Династія” відбулася у Черкасах у кінотеатрі “Україна”. Стрічка стала однією з переможців гранту від департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради.У фільмі протягом 38-хвилин розповідається про відому черкаську творчу родину Теліженків.

Документальну картину створив творчий колектив телеканалу “Антена”. На презентації побували відомі черкащани.Своїми враженнями вони поділилися у соціальній мережі.

– Рекомендую до перегляду, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

– Є підозри, що Черкасам сміливо можна надати статус культурного центру України, про це ще раз впевнилась після перегляду документального фільму про творчу родину Теліженків “Династія” виробництва Телекомпанія “Антена”. Презентація відеопроекту варта найвищих нагород, – зазначила представник Нацради з питань радіо і телебачення у Черкаській області Надія Горбаченко.

 

Джерело “Про головне!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше