Наглядова рада АТ «НСТУ» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

НАГЛЯДОВА РАДА АТ «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»

СКЛАД НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ

Голова Наглядової ради НСТУ – Світлана Остапа (Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»)

Секретар Наглядової ради НСТУ – Вадим Міський (сфера захисту інтересів дітей та молоді)

 

Члени Наглядової ради НСТУ:

Євген Глібовицький (творча сфера)

Катерина Дулапчій (Депутатська група “Воля народу”)

Дарія Карякіна (сфера забезпечення прав національних меншин)

Лаврентій Малазонія (Депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»)

Оксана Миронова (Депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»)

Олександр Павліченко (правозахисна сфера)

Олексій Панич (сфера освіти та науки)

Наталія Скрипка (сфера захисту прав осіб з особливими потребами)

Володимир Яворівський (Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом заяв громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сферах освіти та науки, забезпечення прав національних меншин, захисту інтересів дітей та молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами, на участь у Конференціях для обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

 До участі в Конференціях допускаються об’єднання, які відповідають таким вимогам: 

1)  здійснюють основну діяльність в одній із таких сфер:

  • освіти та науки;
  • забезпечення прав національних меншин;
  • захисту інтересів дітей та молоді;
  • творчій сфері;
  • захисту прав осіб з особливими потребами.

2) строк діяльності у відповідній сфері становить не менше трьох років до дня подання заяви на участь у Конференціях; 

3) членами об’єднання є авторитетні у відповідній сфері особи; 

4) діяльність об’єднання є активною (упродовж останніх трьох років об’єднання організовувало періодично, не рідше ніж кілька разів на рік, громадські заходи щодо проблем, які існують у відповідній сфері: ініціювало публічні обговорення актуальних питань, дискусії у професійній сфері тощо).

Документи подаються в паперовій і електронній формах з 19 жовтня по 2 листопада 2020 року.

У паперовій формі їх можна надіслати звичайною або кур’єрською поштою за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Документи можна також залишити у скриньці, що розміщена на першому поверсі будівлі, у робочі дні з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00. У електронній формі документи надсилаються на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.

Об’єднання, які мають намір взяти участь у одній із Конференцій, подають:

  • письмову заяву, підписану керівником об’єднання, за визначеною формою;
  • витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • копію установчого документа об’єднання;
  • витяг із протоколу засідання керівного органу об’єднання щодо обрання керівника об’єднання.

Докладна інформація за посиланням, телефон для довідок: 278-75-75.

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ ДЛЯ ОБРАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ

Порядок проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень

 

ГРОМАДСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ

АНДРІЄНКО Олена Валеріївнапредставник, визначений Громадською радою при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

БОЙКО Сергій Юлійович  представник, визначений Громадською радою при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

БОЛЬШАКОВА Ольга Юріївна представник, визначений Громадською радою при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України

ГРИЦЕНКО Микола Семенович – представник, визначений Громадською радою при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України

КЛІТНА Наталія Іванівна представник, визначений Громадською радою при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України

КОВАЛЬСЬКИЙ Євген Миколайович  представник, визначений Громадською радою при Міністерстві молоді та спорту України

КОРОБІНА Світлана Віталіївна представник, визначений Громадською радою при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

СЕРБУЛОВ Віктор Андрійович – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві молоді та спорту України

СМЕТАН Данило Петрович – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві молоді та спорту України

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ

Календарний план підготовки та проведення Конференцій громадських об’єднань та асоціацій у сферах освіти та науки, забезпечення прав національних меншин, захисту інтересів дітей та молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

 

ДОПУЩЕНІ ТА НЕДОПУЩЕНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЯХ ДЛЯ ОБРАННЯ ЧЛЕНІВ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ

Громадські об’єднання і асоціації, допущені до участі у конференціях з обрання членів Наглядової ради НСТУ (перелік)

у сфері місцевого самоврядування (рішення)
у сфері фізичного виховання та спорту (рішення)
у сфері журналістики (рішення)

 

Організації, недопущені до участі у конференціях з обрання членів Наглядової ради НСТУ (перелік)

у сфері місцевого самоврядування (рішення)
у сфері фізичного виховання та спорту (рішення)
у сфері журналістики (рішення)

 

ПРОТОКОЛИ КОНФЕРЕНЦІЙ З ОБРАННЯ ЧЛЕНІВ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у місцевого самоврядування з обрання Наглядової ради НСТ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері фізичного виховання та спорту з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері журналістики з обрання Наглядової ради НСТУ

 

Заяви від ГО та асоціацій

у сфері фізичного виховання та спорту

Назва документа
ВГО “Українська федерація карате”
переглянути
ГО “Федерація волейболу України”
переглянути
ГО “Федерація кікбоксингу України “ІСКА”
переглянути
ГО “Всеукраїнська демократична дія”
переглянути
ВГО “Українське Реєстрове Козацтво”
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері журналістики

Назва документа
ГО “Херсонська обласна агенція громадської журналістики “Міст”
переглянути
Тернопільська обласна організація Національної спілки журналістів України
переглянути
ГО “Об’єднання “Юнітек”
переглянути
Творча спілка “Луганська регіональна організація Національної спілки журналістів України”
переглянути
Волинська обласна організація Національної спілки журналістів України
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері місцевого самоврядування

Назва документа
ГО “Громадський рух “Народний контроль”
переглянути
ГО “Бюро аналізу політики”
переглянути
ГО “Всеукраїнська регіональна експертно-юридична асоціація впливу”
переглянути
ГО “Європейський вибір”
переглянути
Львівська обласна організація ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА”
переглянути
Завантажити більше публікацій

Заяви від кандидатів

у сфері фізичного виховання та спорту

Назва документа
Щербачов Валентин Васильович (ВГО «Українська федерація карате»)
переглянути
Шевченко Анатолій Іванович (ВГО «Українське Реєстрове Козацтво»)
переглянути
Щербачов Валентин Васильович (ГО «Федерація волейболу України»)
переглянути
Щербачов Валентин Васильович (ГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак»)
переглянути
Щербачов Валентин Васильович (ГО «Федерація кікбоксингу України «ІСКА»)
переглянути

у сфері журналістики

Назва документа
Максименюк Оксана Миколаївна (ГО «Інститут розвитку регіональної преси»)
переглянути
Романюк Оксана Миколаївна (Громадська спілка «Українська асоціація медіа бізнесу»)
переглянути
Романюк Оксана Миколаївна (ГО «Інтерньюз – Україна»)
переглянути
Романюк Оксана Миколаївна (ГО «Інститут політичної інформації»)
переглянути
Курдюкова Наталія Олександрівна (ГО «Харківський кризовий інфоцентр»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері місцевого самоврядування

Назва документа
Буряченко Олексій Валентинович (Львівська міська громадська організація «Центр громадських ініціатив»)
переглянути
Боровський Тарас Миколайович (ГО «Громадський рух «Народний контроль»)
переглянути
Бобиренко Віктор Анатолійович (ГО «Бюро аналізу політики»)
переглянути
Буряченко Олексій Валентинович (ГО «Всеукраїнська регіональна експертно-юридична асоціація впливу»)
переглянути
Неберикут Олександр Владиславович (Львівська обласна організація ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»)
переглянути
Завантажити більше публікацій