Наглядова рада АТ «НСТУ» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

НАГЛЯДОВА РАДА АТ «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»

СКЛАД І ПОВНОВАЖЕННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ

Світлана Остапа – голова Наглядової ради – депутатська фракція політичної партії «Голос»

Олександр Павліченко  – заступник голови Наглядової ради – правозахисна сфера

Вадим Міський – секретар Наглядової ради – сфера захисту інтересів дітей та молоді

Дмитро Ананьєв – сфера забезпечення прав національних меншин

Катерина Батенко – депутатська група «За майбутнє»

Людмила Березовська – депутатська фракція політичної партії «Європейська солідарність»

Віктор Бобиренко – сфера місцевого самоврядування

Наталія Гарач – сфера захисту прав осіб з особливими потребами

Євген Глібовицький – творча сфера

Роман Горбань – сфера фізичного виховання та спорту

В’ячеслав Козак  – депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Максим Кречетов – депутатська фракція політичної партії «Слуга народу»

Лаврентій Малазонія – депутатська фракція політичної партії «Опозиційна платформа «За життя»

Оксана Романюк – сфера журналістики

Галина Титиш – сфера освіти та науки

Олексій Харченко – депутатська група «Довіра»

ОГОЛОШЕННЯ

25 січня об 11:00 у приміщенні Українського радіо, що на  Хрещатику, 26, 3 поверх (центральний вхід), відбудеться конференція громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері правозахисту. На ній буде обрано ще одного члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, і, таким чином, оновлення  складу наглядового органу повністю закінчиться.

У конференції мають право брати участь керівник громадського об’єднання чи асоціації або інша уповноважена керівником особа. У разі делегування іншої, аніж керівник об’єднання особи, її повноваження мають бути підтвердженими листом за підписом керівника об’єднання.

Під час реєстрації на конференції необхідно також подати документ, що посвідчує особу представника об’єднання.

Просимо усіх учасників конференцій дотримуватися санітарних норм безпеки і бути в масці. З нашого боку буде дотримано урядових вимог для проведення цих заходів.

Рекомендуємо учасникам конференцій ще раз докладно ознайомитися із Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» і з Порядком проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень.​

Нагадаємо, до участі в конференції було допущено 32 громадські об’єднання.

 

Національна рада на засіданні 4 листопада вирішила відтермінувати проведення конференції громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері правозахисту, з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Таке рішення ухвалено через встановлення з 1 листопада «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Києва. Дату проведення конференції буде визначено додатково.

Відповідно до затвердженого Національної радою Календарного плану конференцію з обрання члена Наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері було заплановано на період із 15 по 19 листопада.

28 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про встановлення з 1 листопада на території міста Києва «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Також у столиці запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Враховуючи таку ситуацію, регулятор змушений відкласти у часі конференцію до скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території міста Києва. Учасників конференції буде поінформовано про це рішення Національної ради.

Після покращення епідеміологічної ситуації Національна рада ухвалить рішення, яким визначить дату проведення конференції у правозахисній сфері.

 

До уваги керівників громадських об’єднань та асоціацій, які допущені до участі в конференції з обрання члена Наглядової ради АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у правозахисній сфері.

Допущені до участі в конференціях об’єднання подають до Національної ради кандидатури для введення до складу Наглядової ради АТ «НСТУ», до того ж одне громадське об’єднання подає лише одну кандидатуру. Це передбачено Порядком проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень (Порядок проведення конференцій).

Кандидатури до складу Наглядової ради НСТУ подаються листом за підписом керівника об’єднання чи асоціації або уповноваженої особи. До листа додаються:

1) заява кандидата за формою, визначеною в додатку 2 до Порядку проведення конференцій;

2) програма кандидата (обсягом до трьох тисяч друкованих знаків), в якій у довільній формі викладається позиція кандидата щодо пріоритетів діяльності у складі Наглядової ради АТ «НСТУ»;

3) копія документа про вищу освіту;

4) копія паспорта громадянина України (першої –  шостої сторінок та сторінки з останньою відміткою реєстрації місця проживання); у разі наявності паспорта громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, для участі в конкурсі кандидату необхідно подати фотокопію обох сторін цього паспорта.

Пакети документів від кандидатів у паперовій формі можна надіслати з 19 по 25 жовтня звичайною або кур’єрською поштою на адресу: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Документи можна також залишити у скриньці, що розміщена на першому поверсі будівлі, у робочі дні із 9:00 до 18:00, п’ятниця – з 9:00 до 17:00.

Заяви і програми кандидатів необхідно також подати в електронній формі і надсилати на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua

Телефон для довідок: 278-75-75.

Нагадаємо, що, розглянувши протоколи Громадської комісії, яка здійснювала оцінку документів громадських об’єднань та асоціацій правозахисної сфери, що були подані для участі в обранні члена наглядового органу НСТУ, Національна рада 13 жовтня ухвалила допустити до участі в конференції 32 громадські організації.

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом із 30 серпня заяв громадських об’єднань та асоціацій, що діють у правозахисній сфері, на участь у Конференції для обрання члена Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

 До участі в Конференції допускаються об’єднання, які відповідають таким вимогам: 

1) здійснюють основну діяльність у правозахисній сфері;

2) строк діяльності у відповідній сфері становить не менше трьох років до дня подання заяви на участь у Конференції; 

3) членами об’єднання є авторитетні у відповідній сфері особи; 

4) діяльність об’єднання є активною (упродовж останніх трьох років об’єднання організовувало періодично, не рідше ніж кілька разів на рік, громадські заходи щодо проблем, які існують у відповідній сфері: ініціювало публічні обговорення актуальних питань, дискусії у професійній сфері тощо).

Документи подаються в паперовій і електронній формах із 30 серпня по 13 вересня 2021 року.

У паперовій формі їх можна надіслати звичайною або кур’єрською поштою за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Документи можна також залишити у скриньці, що розміщена на першому поверсі будівлі, у робочі дні з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00. У електронній формі документи надсилаються на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.

Об’єднання, які мають намір взяти участь у Конференції, подають:

  • письмову заяву, підписану керівником об’єднання, за визначеною формою;
  • витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • копію установчого документа об’єднання;
  • витяг із протоколу засідання керівного органу об’єднання щодо обрання керівника об’єднання.

Телефон для довідок: 278-75-75.

 

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ ДЛЯ ОБРАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ

Порядок проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень

 

ГРОМАДСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ У ПРАВОЗАХИСНІЙ СФЕРІ

1. АНДРІЄНКО Олена Валеріївна – секретар Громадської комісії, представник, визначений Громадською радою при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

2. БОЙКО Сергій Юлійович – голова Громадської комісії, представник, визначений Громадською радою при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

3. БОЛЬШАКОВА Ольга Юріївна – представник, визначений Громадською радою при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

4. ВОЙТКО Олександр Володимирович – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві освіти і науки України

5. КОВАЛЬСЬКИЙ Євген Миколайович – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві молоді та спорту України

6. СЕРБУЛОВ Віктор Андрійович – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві молоді та спорту України

7. СМЕТАН Данило Петрович – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві молоді та спорту України

8. ФІЛІПЧУК Наталія Олександрівна – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві освіти і науки України

9. ХІВРИЧ Сергій Володимирович – представник, визначений Громадською радою при Міністерстві освіти і науки України

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ

Про призупинення виконання пунктів 13 – 15 Календарного плану підготовки та проведення Конференції громадських об’єднань та асоціацій у правозахисній сфері

Зміни до Календарного плану підготовки та проведення Конференції громадських об’єднань та асоціацій у правозахисній сфері

Календарний план підготовки та проведення Конференції громадських об’єднань та асоціацій у правозахисній сфері

 

ПЕРЕЛІК ДОПУЩЕНИХ ГО І АСОЦІАЦІЙ ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ ПРАВОЗАХИСТУ

Перелік громадських об’єднань і асоціацій, допущених до участі у Конференції
з обрання члена Наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері

Перелік громадських об’єднань і асоціацій, не допущених до участі у Конференції
з обрання члена Наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері

 

ПРОТОКОЛИ КОНФЕРЕНЦІЙ З ОБРАННЯ ЧЛЕНІВ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у правозахисній сфері з обрання члена Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері фізичного виховання та спорту з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у творчій сфері з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері захисту інтересів дітей та молоді з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері захисту прав осіб з особливими потребами з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері забезпечення прав національних меншин з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері освіти та науки з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у місцевого самоврядування з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері фізичного виховання та спорту з обрання Наглядової ради НСТУ

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері журналістики з обрання Наглядової ради НСТУ

 

Заяви від ГО та асоціацій

у правозахисній сфері

Назва документа
ВГО “ХРАН”
переглянути
ВГО “Спілка громадських організацій України “Народна Рада”
переглянути
ГО “Європейський проектний центр”
переглянути
ГО “Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків”
переглянути
ГО “Центр з питань корекції суспільних відносин та медіації”
переглянути
Завантажити більше публікацій

Заяви від кандидатів

у правозахисній сфері

Назва документа
Захаров Євгеній Юхимович (ГО «Правозахисна група «Січ»)
переглянути
Павліченко Олександр Миколайович (ГО «Кримська правозахисна група»)
переглянути
Павліченко Олександр Миколайович (ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда»)
переглянути
Павліченко Олександр Миколайович (ГО «Центр демократії та верховенства права»)
переглянути
Павліченко Олександр Миколайович (ГО «Регіональний центр прав людини»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

Архів

2020

Заяви від ГО та асоціацій

у сфері місцевого самоврядування

Назва документа
ГО “Громадський рух “Народний контроль”
переглянути
ГО “Бюро аналізу політики”
переглянути
ГО “Всеукраїнська регіональна експертно-юридична асоціація впливу”
переглянути
ГО “Європейський вибір”
переглянути
Львівська обласна організація ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА”
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері журналістики

Назва документа
ГО “Херсонська обласна агенція громадської журналістики “Міст”
переглянути
Тернопільська обласна організація Національної спілки журналістів України
переглянути
ГО “Об’єднання “Юнітек”
переглянути
Творча спілка “Луганська регіональна організація Національної спілки журналістів України”
переглянути
Волинська обласна організація Національної спілки журналістів України
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері фізичного виховання та спорту

Назва документа
ВГО “Українська федерація карате”
переглянути
ГО “Федерація волейболу України”
переглянути
ГО “Федерація кікбоксингу України “ІСКА”
переглянути
ГО “Всеукраїнська демократична дія”
переглянути
ВГО “Українське Реєстрове Козацтво”
переглянути
Завантажити більше публікацій
Заяви від кандидатів

у сфері фізичного виховання та спорту

Назва документа
Щербачов Валентин Васильович (ВГО «Українська федерація карате»)
переглянути
Шевченко Анатолій Іванович (ВГО «Українське Реєстрове Козацтво»)
переглянути
Щербачов Валентин Васильович (ГО «Федерація волейболу України»)
переглянути
Щербачов Валентин Васильович (ГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак»)
переглянути
Щербачов Валентин Васильович (ГО «Федерація кікбоксингу України «ІСКА»)
переглянути

у сфері місцевого самоврядування

Назва документа
Буряченко Олексій Валентинович (Львівська міська громадська організація «Центр громадських ініціатив»)
переглянути
Боровський Тарас Миколайович (ГО «Громадський рух «Народний контроль»)
переглянути
Бобиренко Віктор Анатолійович (ГО «Бюро аналізу політики»)
переглянути
Буряченко Олексій Валентинович (ГО «Всеукраїнська регіональна експертно-юридична асоціація впливу»)
переглянути
Неберикут Олександр Владиславович (Львівська обласна організація ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері журналістики

Назва документа
Максименюк Оксана Миколаївна (ГО «Інститут розвитку регіональної преси»)
переглянути
Романюк Оксана Миколаївна (Громадська спілка «Українська асоціація медіа бізнесу»)
переглянути
Романюк Оксана Миколаївна (ГО «Інтерньюз – Україна»)
переглянути
Романюк Оксана Миколаївна (ГО «Інститут політичної інформації»)
переглянути
Курдюкова Наталія Олександрівна (ГО «Харківський кризовий інфоцентр»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

2020-2021

Заяви від ГО та асоціацій

у сфері забезпечення прав національних меншин

Назва документа
ГО “Всеукраїнська асоціація корейців”
переглянути
Закарпатський обласний благодійний фонд “Благо”
переглянути
ГО “Рома України “Терніпе”
переглянути
ГО “Рада національних спільнот України”
переглянути
Міжнародна громадська організація “Форум миру”
переглянути
Завантажити більше публікацій

у творчій сфері

Назва документа
ГО “Культурно-видавничий проект “ЧИТОМО”
переглянути
ГО “Урбан куратори”
переглянути
ГО “Гараж Генг”
переглянути
ГО “Центр культурних ініціатив “Відповідальне майбутнє”
переглянути
ГО “Науково-мистецька платформа “Острів”
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері освіти та науки

Назва документа
ГО “Едюкейшнал Ера”
переглянути
ГО “Батьки СОС”
переглянути
ГО “Громадський рух “Жіноча сила України”
переглянути
ГО “Асоціація політичних психологів України”
переглянути
ГО “Українська асоціація медіапсихологів та медіапедагогів”
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері захисту прав осіб з особливими потребами

Назва документа
ГО “Дергачівська районна спілка ветеранів АТО”
переглянути
ГО “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”
переглянути
ГО “Боротьба за права”
переглянути
ГО «Ветеранів війни та учасників антитерористичної операції «Патріоти Красилівщини»
переглянути
ГО “Кримська громада”
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері захисту інтересів дітей та молоді

Назва документа
ГО “Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Європейська інтеграція”
переглянути
ГО “Агентство охорони прав виконавців”
переглянути
ГО “Українська мережа енергетичних інновацій “Грінкубатор”
переглянути
ГО “Суспільна думка”
переглянути
ГО “Фундація “Простір”
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері фізичного виховання та спорту

Назва документа
ГО “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій”
переглянути
ГО “Бігова Україна”
переглянути
ГО “Клуб спортивного карате “Юніон”
переглянути
ВГО “Українське Реєстрове Козацтво”
переглянути
Громадська спілка “Асоціація спортивних організацій”
переглянути
Завантажити більше публікацій
Заяви від кандидатів

у сфері захисту інтересів дітей та молоді

Назва документа
Звірик Олексій Павлович (ГО «Міжнародна дитяча організація «Асоціація повітряних зміїв»)
переглянути
Міський Вадим Васильович (Громадська спілка «Сумський обласний комітет молодіжних організацій»)
переглянути
Міський Вадим Васильович (ГО «Сумська молодіжна організація «Ліцей»)
переглянути
Сітнік Світлана Петрівна (Харківська обласна молодіжна громадська організація «Харківський центр волонтерів»)
переглянути
Міський Вадим Васильович (ГО «Всеукраїнська громадська організація «Молодий народний рух»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері фізичного виховання та спорту

Назва документа
Малишев Юрій Борисович (ГО «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій»)
переглянути
Макаєва Світлана Миколаївна (ГО «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс»»)
переглянути
Горбань Роман Олегович (ГО «Міський спортивний клуб «КМ Раннінг клаб»)
переглянути
Горбань Роман Олегович (ГО «Бігова Україна»)
переглянути
Макаєва Світлана Миколаївна (ГО «Молодіжне об’єднання Екстрим стайл»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері забезпечення прав національних меншин

Назва документа
Плечак Ніна Володимирівна (Федерація грецьких товариств України (ФГТУ))
переглянути
Юрченко Микола Петрович (ГО «Рома України «Терніпе»)
переглянути
Зісельс Йосип Самуїлович (ГО «Ель-Чєбєр»)
переглянути
Зісельс Йосип Самойлович (Конгрес національних громад України)
переглянути
Ананьєв Дмитро Юрійович (ГО «Мелітопольське національно культурне караїмське товариство «Джамаат»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

у творчій сфері

Назва документа
Рудницька Анжеліка Миколаївна (ГО «Нова країна»)
переглянути
Глібовицький Євген Мирославович (Львівська обласна громадська організація «Тустань»)
переглянути
Глібовицький Євген Мирославович (ГО «Культурно-видавничий проект «Читомо»)
переглянути
Глібовицький Євген Мирославович (ГО «Гараж Генг»)
переглянути
Глібовицький Євген Мирославович (ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу»)
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері освіти та науки

Назва документа
Найдьонова Любов Антонівна (ГО «Арт-терапевнична асоціація»)
переглянути
Найдьонова Любов Антонівна (ГО «Асоціація політичних психологів України»)
переглянути
Найдьонова Любов Антонівна (ГО «Українська асоціація медіапсихологів та медіапедагогів»)
переглянути
Титиш Галина Йосифівна (ГО «Центр Інноваційної освіти «Про.Світ»)
переглянути
Титиш Галина Йосифівна (Громадська спілка «Міжнародний інститут інтегрального розвитку» (ГС “МІІР”))
переглянути
Завантажити більше публікацій

у сфері захисту прав осіб з особливими потребами

Назва документа
Сачук Юлія Миколаївна (ГО «Асоціація учасників та інвалідів антитерористичної операції»)
переглянути
Сачук Юлія Миколаївна (ГО «Кримська громада»)
переглянути
Сачук Юлія Миколаївна (ГО «Боротьба за права»)
переглянути
Шейгус Володимир Олександрович (Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання»)
переглянути
Сачук Юлія Миколаївна (ГО «Інститут аналітики та адвокації»)
переглянути
Завантажити більше публікацій