Наглядова рада суспільного мовника знову обрала головою Світлану Остапу, а секретарем Вадима Міського - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Наглядова рада суспільного мовника знову обрала головою Світлану Остапу, а секретарем Вадима Міського

9 лютого відбулося голосування  членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України за обрання голови і секретаря цього органу на наступний період діяльності. Виконувати ці почесні обов’язки  знову довірили Світлані Остапі, яка й далі буде головою, і Вадиму Міському, що й далі працюватиме як секретар.

За обрання Світлани Остапи проголосували 14 членів ради із 15 присутніх, один «проти». За Вадима Міського проголосували 15 членів ради з 16 присутніх, один «проти».

Олександр Павліченко, який був обраний заступником голови Наглядової ради 27 червня 2022 року, продовжує виконувати свої повноваження.

Національна рада вітає Світлану Остапу і Вадима Міського, які на громадських засадах провадять відповідальну  і сумлінну роботу, що сприяє розбудові та розвитку якісного суспільного мовлення в Україні. Медіарегулятор  радіє кожному успіху, кожному досягненню Суспільного і не сумнівається, що з кожним роком довіра до нього збільшуватиметься, а  його програми будуть цікавими і потрібними для більшості громадян України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше