До Наглядової ради НСТУ замість Тараса Шевченка увійшов Олександр Павліченко - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До Наглядової ради НСТУ замість Тараса Шевченка увійшов Олександр Павліченко

На засіданні 7 грудня регуляторний орган розглянув і задовольнив заяву про складання повноважень члена Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія Україна» Тараса Шевченка та замість нього увів до складу наглядового органу Олександра Павліченка.

Тарас Шевченко згідно з пунктом 2 частини першої статті 10 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» подав заяву про припинення його повноважень як члена Наглядової ради НСТУ за власним бажанням.

Відповідно до пункту 4 розділу V Порядку проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень у випадку дострокового припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ з числа представників громадських об’єднань Національна рада ухвалює рішення про обрання членом Наглядової ради НСТУ наступного за кількістю балів кандидата, зазначеного в протоколі відповідної конференції.

Пунктом 3 розділу VI цього регуляторного акта передбачено, що Національна рада повинна розглянути питання про припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ упродовж десяти робочих днів від дня подання ним заяви про припинення повноважень за власним бажанням.

Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права обирався у Наглядову раду від правозахисної сфери. І на конференції, що відбулася 21 жовтня 2015 року, набрав найбільшу кількість балів, а саме 20. Друге місце згідно із протоколом конференції громадських об’єднань та асоціацій у правозахисній сфері посів Олександр Павліченко, який набрав 16 балів.

Олександр Павліченко є відомим правозахисником, до складу Наглядової ради його рекомендувала громадська організація «Харківська правозахисна група».

 

Фото з фейсбук-сторінки Олександра Павліченка

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше