Найважливіша інформація для українців за кордоном у Польщі тепер на радіо "RMF Україна" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Найважливіша інформація для українців за кордоном у Польщі тепер на радіо “RMF Україна”

«Ви слухаєте RMF Україна!» – такі позивні звучать в ефірі україномовного радіо у Польщі. «RMF Україна» – спеціальний проєкт, створений найбільшим польським радіомовником RMF Group. До команди «RMF Україна» входять польські журналісти та українці, які нині мешкають у Польщі і вкладають свою працю у цей проєкт. Програми RMF Україна» звучать також в українських прикордонних регіонах.

У випусках новин радіостанції «RMF Україна» цілодобово надається інформація про правові й законодавчі спрощення, впроваджені польською владою, благодійні організації, які надають допомогу, можливості пошуку житла в цій країні, проїзд громадським транспортом та автомобілями, роботу банківської системи, медичну допомогу, яку надає біженцям державна служба охорони здоров’я, а також способи пошуку роботи.

Новини також містять інформацію про ініціативи приватних компаній, які дуже часто пропонують свої послуги біженцям у Польщі безкоштовно або з великою знижкою. Розміщуються також повідомлення про номери телефонів гарячих ліній, інформація для українських спортсменів, які вимушено перебувають на території Польщі, для українців, що прибули в країну з тваринами. Інформація, що подається у випусках новин українською і англійською мовами, зібрана на території Польщі і є достовірною та перевіреною.

«Поляки зустрічають українців з відкритим серцем!» – запевняють ведучі новин «RMF Україна», і вся надана ними інформація це підтверджує. Найголовніша функція, яку, безумовно, вдається виконати журналістам радіостудії – дати відчути біженцям із України, що на території Польщі вони у безпеці. Розповідається про те, що тут про все подбали, все продумали. Що українські громадяни в Польщі захищені й перебувають у межах правового поля, значно спрощеного для них у цей непростий час. В ефірі радіостанції цілодобово звучить не лише важлива інформація, а й українська музика.

Програми радіостанції «RMF Україна» можна почути в околицях Перемишля на частоті 98.6 FM та у Грубешові на 93.3 FM, а також через додаток RMF ON та на сайті www.rmfon.pl. Інформація для біженців з України також розміщується на офіційній сторінці радіостанції у соціальній мережі Фейсбук.

Завдяки тісним зв’язкам двох дружніх держав і за сприяння Національної ради випуски новин «RMF Україна» тепер транслюватимуться і в ефірі місцевих радіостанцій прикордонної Львівської області, а саме у Стрию, Дрогобичі, Трускавці, Бориславі, Самборі, Старому Самборі, Турці, Сколе, Сокалі, Червонограді, а також у Бродах.

Висловлюємо щиру вдячність польському народу за безпрецедентну допомогу у найважчий для України час. Упевнені, що після перемоги співпраця між нашими країнами буде ще тіснішою!

Група RMF є найбільшим польським радіомовником. До неї входять найпопулярніше в країні радіо RMF FM, мережа місцевих молодіжних станцій RMF MAXXX та музично-культурологічне радіо RMF Classic. Група RMF також включає низку порталів і інтернет-сторінок, серед них Інформаційний портал RMF24.pl та платформа радіоканалів RMFon.pl.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше