Нарада-семінар керівників електронних ЗМІ Вінницької області

04.06.2015

3 червня у приміщенні прес-центру Вінницької обласної державної адміністрації відбулася нарада керівників електронних засобів масової інформації Вінницької області, модератором якої став представник Національної ради Вадим Мазурик.

Під час наради-семінару розглянуто низку питань, що перебувають у центрі суспільної уваги, та завдання засобів масової інформації регіону в цей період. Зокрема, йшлося про ситуацію з розбудовою цифрового телебачення на теренах Вінниччини, процеси, які супроводжують створення суспільного мовлення, роздержавлення та децентралізацію.

Представник Національної ради поінформував про основні етапи переходу з аналогового на цифрове телебачення, визначені Планом розвитку телерадіоінформаційного простору України. Акцентувалося, що Вінницька область повинна здійснити такий перехід на другому етапі (з 31 грудня 2015 року), відтак часу залишається не так і багато.

Особливу увагу було приділено процесам дерегуляції та співрегулювання медіа-галузі, на які робить ставку Національна рада. Зокрема йшлося про спрощення бланку ліцензії на мовлення в частині «програмна концепція», зменшення кількості документів, необхідних для отримання, продовження та переоформлення ліцензії тощо.

На запитання журналістів і керівників ЗМІ було надано вичерпні відповіді.