Нарешті компанії, що переоформляли та продовжували терміни дії ліцензій, зможуть отримати ліцензійні документи - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Нарешті компанії, що переоформляли та продовжували терміни дії ліцензій, зможуть отримати ліцензійні документи

Національна рада на сьогоднішньому засіданні ухвалила два рішення про нарахування ліцензійного збору за переоформлення ліцензій на мовлення і провайдера програмної послуги та нарахування ліцензійного збору за видачу, продовження ліцензій, згідно з ухваленими раніше рішеннями.

Ці ухвали стосуються багатьох компаній, щодо яких упродовж останнього часу (з 19 січня 2011 року) ухвалювалися рішення, але через відсутність Методики нарахування ліцензійних зборів не нараховувався ліцензійний збір. Відповідно, мовники і провайдери програмної послуги не могли отримати ліцензій чи додатків до ліцензій.

Тепер, із затвердженням та офіційним оприлюдненням Методики, велика частина (майже третина, як уточнили під час брифінгу члени Національної ради) ліцензіатів, щодо яких ухвалювалися рішення, отримають рахунки на сплату ліцензійного збору.

Це означає, що і Національна рада виконає свої зобов’язання перед державою, оскільки до Державного бюджету будуть перераховуватися відповідні кошти, і телерадіоорганізації та провайдери програмної послуги будуть повністю діяти у правовому полі, маючи у своєму розпорядженні необхідні ліцензійні документи.

Таким чином Національна рада планує за 2-3 засідання закрити всі подібні рішення і надати компаніям відповідні рахунки.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше