Наталя Нагорна розповіла, на що витратить грошову премію, отриману на конкурсі «Pragiedruliai» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Наталя Нагорна розповіла, на що витратить грошову премію, отриману на конкурсі «Pragiedruliai»

Невелика сума – режисерці сюжету, а решта коштів будуть порівну віддані співавторові сюжету із Маріуполя В’ячеславу Твердохлібу і українській армії. Так мають намір розподілити грошову премію за перемогу в конкурсі на найкращу телерадіопрограму «Pragiedruliai» Наталія Нагорна з колегами.

Журналістка «1+1» Наталія Нагорна днями отримала на конкурсі у Вільнюсі спеціальну нагороду голови Литовської комісії з радіо та телебачення (LRTK), яка передбачає ще і грошову премію. Вона розповіла, що після отримання коштів і сплати податків невелика сума цієї премії піде режисерці сюжету «Маріуполь – яким він був і що стало» Ірині Кривенко, житло якої постраждало під час обстрілу в Ірпіні. Решта ж суми буде порівну розподілена і віддана В’ячеславу Твердохлібу, журналісту-співавторові сюжету, який виїхав із Маріуполя, на влаштування його життя, адже через війну він залишився у скрутному становищі. А друга половина піде на допомогу нашій армії.

«Хотіла вам подякувати за те, що номінували мене на нагороду від литовців. Все пройшло дуже душевно. Пообіцяли подарувати нам дрон, аби ми могли знімати і оператори не переживали, що його зіб’ють», – ділиться враженнями Наталія Нагорна.  

Вона також розповіла, що литовські колеги віддали свій менший приз на допомогу українській армії. А основну премію журналістка має намір віддати військовій розвідці на Херсонщині.

«Для мене було важливо побачити ту нереальну підтримку, яку виказує литовський народ українському, про що я готую до ефіру спеціальний репортаж», – каже Наталя Нагорна.

У тих інтерв’ю, які вона давала місцевим радіостанціям і телеканалам, журналістка розповідала про Україну і про те, якою важливою для нас є підтримка Литви та інших країн. У прямому ефірі марафону з Вільнюса вона розповіла про тамтешні благодійні концерти і акції на підтримку Маріуполя. «І я змогла побачити, що десь є нормальне життя, і повірити, що колись воно повернеться і до нас», – поділилася Наталя Нагорна.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше