Національна рада через відсутність мовлення призначила позапланові перевірки трьом супутниковим телекомпаніям - «A ONE», «Репетитор ТБ» і «Farmer&Agro TV» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада через відсутність мовлення призначила позапланові перевірки трьом супутниковим телекомпаніям – «A ONE», «Репетитор ТБ» і «Farmer&Agro TV»

Регуляторний орган на засіданні 18 січня призначив позапланові перевірки  ТОВ «Реал естейт ТВ», м. Київ (супутникове телебачення, логотип «A ONE» (комбіноване)), ТОВ «Євромедіа Україна», м. Київ (супутникове телебачення, «Репетитор ТБ» і «Farmer&Agro TV»).

Компанії «Реал естейт ТВ» перевірку призначено повторно через недотримання вимог частини сьомої статті 27 і пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». У жовтні 2017 року мовник уже отримував санкцію «оголошення попередження» за таке порушення. Тоді його було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства. Моніторинг, проведений Національною радою 10 грудня 2017 року, знову зафіксував, що «A ONE» не мовить.

ТОВ «Євромедіа Україна» призначено одразу дві позапланові перевірки – за ліцензіями на супутникове мовлення телеканалів «Репетитор ТБ» і «Farmer&Agro TV» – з однакових підстав. Моніторингом регуляторного органу від 10 грудня 2017 року зафіксовано, що канали не ведуть мовлення. Це є ознакою порушення умов ліцензії та  зазначених вище законодавчих вимог.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше