Національна рада делегувала нових представників до складу комітету Ради Європи та Міжвідомчої ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада делегувала нових представників до складу комітету Ради Європи та Міжвідомчої ради

Відповідно до п. 2 ст. 20 „Європейської конвенції про транскордонне телебачення”, у зв’язку зізміною складу, Національна рада на засіданні 21 липня 2010 року вирішила призначити делегатами (експертами) від України для участі у роботі Постійного комітету Ради Європи з питань транскордонного телебачення голову Національної ради В. Манжосова та його заступника Л. Мудрак. Під час брифінгу заступник голови Національної ради Л. Мудрак зазначила: „Комітет акумулює делегатів з-понад сорока країн, і для України це хороший досвід і хороший майданчик для просування ідей вітчизняної телерадіоінформаційної галузі”.
Окремим рішенням, на виконання Постанови Кабінету Міністрів № 1085, було ухвалено включити доперсонального складу Міжвідомчої ради з координації здійснення заходів щодо впровадження цифрового телерадіомовлення голову В. Манжосовата члена Національної ради Є. Баранова.
Прес-служба Національної ради
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше