Національна рада долучилася до проведення виставок ЕЕВС/expoTEL - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада долучилася до проведення виставок ЕЕВС/expoTEL

17 жовтня в Києвіу виставковому центрі «Київекспоплаза» відкрилися ювілейні міжнародні виставки в галузі інформаційно-комунікаційних технологій: ЕЕВС-2012 – десята Міжнародна виставка індустрії телерадіомовлення та expoTEL-2012 – десята Міжнародна виставка індустрії телекомунікацій.


Вони триватимуть два дні, до 19 жовтня. У роботі виставок беруть участь 155 учасників із 24 країн світу. Зокрема, свої продукти та нові вирішення представить 91 компанія.У рамках виставок відбудуться конференції «Інформатизація охорони здоров’я в Україні: перспективи розвитку», «Цифрові технології телебачення і телекомунікацій», «Технології супутникового зв’язку і мовлення». Оператори телекомунікацій і провайдери програмної послуги проведуть всеукраїнська нараду. Інтернетасоціація України проведе свою щорічну конференцію на тему: «Інтернет майбутнього: контент і технології».Члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та керівники структурних підрозділів державного регуляторного органу побували на відкритті галузевих виставок та ознайомилися з новими розробками в галузі телекомунікацій.


У рамках виставок ЕЕВС/expoTEL було підбито підсумки та вручено нагороди переможцям премії «Media & Sat Leaders». Як відомо, ця премія вчетверте проводиться її засновником – журналом “Mediasat”.Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вже другий рік постіль є інформаційним партнером цієї премії. Тому Національна рада щиро вітає переможців і зичить їм подальших творчих успіхів та завоювання нових вершин.Називаємо переможців:Найкращий супутниковий ресивер преміум класу – GI 9995.


Найкращий супутниковий HD-ресивер – Openbox S6.Найкращий супутниковий SD-ресивер – Openbox S1.


Найкращий бренд року – OPENBOX.


Найкращий дистриб’ютор супутникового обладнання – компанія Galaxy Innovations.За результатами голосування глядачів були визначені переможці в номінації “ТВ-контент”, у якій за право називатися кращим змагалися понад 170 тематичних каналів:Найкращий канал ділових новин – UBR.Найкращий інформаційний канал – Канал 24.Найкращий музичний канал – М1.Найкращий розважальний канал – Comedy TV.Найкращий канал фільмопоказу – НТВ-плюс Прем’єра.Найкращий канал багатосерійних телефільмів – Universal.


Найкращий спортивний канал – Футбол.


Оригінальний ТБ-проект – QTV.Найкращий пізнавальний канал – National Geographic.


Найкращий дитячий канал – Nickelodeon.Найкращий канал для чоловіків – 2+2.Найкращий канал для жінок – Меню-ТВ.Також були вручені премії в п’яти номінаціях окремо затверджених редакційною радою журналу “Mediasat”:


Найкраща платформа платного спутникового телебачення – Xtra TV.


Перший IPTV-провайдер в Україні – компанія Cosmonova.Вітчизняний виробник IP-пристроїв – «Инфомир».За українську медіа платформу – DUNE HD.Вітчизняний виробник РРЛ-обладнання – Рокс.Фото: mediasat

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше