Національна рада доповнює інструкцію про проведення перевірок, щоб мати можливість складати адміністративні протоколи - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада доповнює інструкцію про проведення перевірок, щоб мати можливість складати адміністративні протоколи

11 липня Національна рада винесла на громадське обговорення проект Змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Запропоновані зміни визначають процедуру, за якою уповноважені особи регуляторного органу мають складати протоколи про адміністративні правопорушення у разі недотримання мовниками відповідних положень Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протоколи про адміністративні правопорушення складатимуться, якщо під час перевірки буде зафіксоване порушення, відповідальність за яке передбачене статтями 1646, 1647, 1648, 2129, 21211 цього Кодексу.

Тут, зокрема, йдеться про демонстрування і розповсюдження фільмів без державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів; порушення умов розповсюдження і демонстрування фільмів, передбачених державним посвідченням на право розповсюдження і демонстрування фільмів; недотримання квоти демонстрування національних фільмів при використанні національного екранного часу, а також про порушення порядку ведення передвиборної агітації, агітації під час підготовки і проведення референдуму з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів і ненадання можливості оприлюднити відповідь щодо інформації, поширеної стосовно суб’єкта виборчого процесу.

Усі ці порушення передбачають застосування штрафної санкції в розмірі від десяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Складені протоколи розглядаються на засіданнях Національної ради і передаються до суду або відповідних органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення.

Проект змін до Інструкції доповнено зразками бланків протоколу про адміністративне правопорушення, журналу реєстрації цих протоколів тощо.

Термін громадського обговорення проекту Змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги – 1 місяць.

Пропозиції та зауваження до проекту акта можна надсилати на адресу Національної ради: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601 або електронною поштою nrada@nrada.gov.ua.

Докладніше з проектом Змін до Інструкції можна ознайомитися за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше