Національна рада дозволила «Громадському радіо» тимчасово мовити у Маріуполі Донецької області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада дозволила «Громадському радіо» тимчасово мовити у Маріуполі Донецької області

Регуляторний орган на черговому засіданні 15 вересня вніс зміни до додатка рішення Національної ради від 18.12.2014 № 1458 «Про мовлення телерадіоорганізацій на території проведення антитерористичної операції», надавши дозвіл тимчасово мовити на частоті 89,1 МГц у Маріуполі Донецької області ТРК «Громадське радіо», м. Київ.


Регуляторний орган на черговому засіданні 15 вересня вніс зміни до додатка рішення Національної ради від 18.12.2014 № 1458 «Про мовлення телерадіоорганізацій на території проведення антитерористичної операції», надавши дозвіл тимчасово мовити на частоті 89,1 МГц у Маріуполі Донецької області ТРК «Громадське радіо», м. Київ.Дозвіл видано на підставі висновків щодо можливості використання радіочастоти 89,1 МГц з потужністю передавача 0,1 кВт, що були передані регуляторному органові ДП «Український державний центр радіочастот».Відтепер додаток із переліком дозволів на тимчасове мовлення в зоні АТО налічує 11 телерадіоорганізацій, які ведуть мовлення на понад 50 частотах у населених пунктах Луганської і Донецької областей.Нагадаємо, окрім виданого сьогодні дозволу, «Громадське радіо» здійснює тимчасове мовлення на чотирьох частотах у Донецькій області: 103,8 МГц у м. Волновасі, 99,6 МГц у м. Красноармійську, 90,9 МГц у м. Краматорську, 89,1 МГц у м. Маріуполь, і на двох частотах у Луганській області: 90,2 МГц у м. Старобільську, 101,8 МГц у селищі Широкому.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше