Національна рада дозволила радіостанції «ПЕРЕЦЬ FM» зменшити потужність передавача на час карантину - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада дозволила радіостанції «ПЕРЕЦЬ FM» зменшити потужність передавача на час карантину

Під час засідання 17 вересня Національна рада дозволила ТОВ «ТРК «Столиця», м. Київ (позивні «ПЕРЕЦЬ FM»), тимчасово відступити від умов ліцензії на ефірне мовлення на час карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, задовольнивши прохання компанії.

Так, клопотання радіокомпанії стосувалося зменшення потужності передавача від 2,0 кВт до 0,5 кВт на частоті 105,5 МГц у м. Києві, аби не допустити накопичення фінансової заборгованості за надані послуги (за ліцензією НР № 00272-м від 18.07.2016).

Можливість запропонованих компанією технічних змін було вивчено та погоджено управлінням радіочастотного ресурсу та технічного контролю Національної ради.

Національна рада визнала допустимими заявлені зміни і затвердила їх на час карантинних обмежень. Водночас регулятор зобов’язав ТОВ «ТРК «Столиця» після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні дотримуватися умов, визначених його ліцензією.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше