Національна рада інформує компанії про розгляд їхніх питань на засіданні 30 березня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада інформує компанії про розгляд їхніх питань на засіданні 30 березня

Згідно з пунктом 8 розділу ІІ Положення про особливості процедури ліцензування у період дії воєнного стану в Україні Національна рада повідомляє про розгляд на засіданні, що відбудеться 30 березня об 11:00, питань таких компаній:

  • АТ «НСТУ», м. Київ,
  • ДП «Телегруп-Україна», м. Київ,
  • ТОВ «Слово Волині», м. Луцьк Волинської обл.,
  • ТОВ «ТРК «Експрес-Інформ»,
  • ТОВ «ТРК «Радіо-Ера», м. Київ,
  • ТОВ «Телерадіокомпанія «ФНБ», м. Дунаївці Хмельницької обл.,
  • ТОВ «Українська телекомунікаційна група», смт Калинівка Київської обл.,
  • ТОВ Продюсерський центр «Ексклюзив», м. Хмельницький,
  • ТОВ «Телекомпанія «Малятко – ТВ», м. Київ,
  • КП «Телестудія «Радехів», м. Радехів Львівської обл.

Розглядатимуться заяви цих ліцензіатів стосовно переоформлення та анулювання ліцензій.

Засідання Національної ради відбудеться 30 березня 2023 року об 11:00 у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів в приміщенні регулятора за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2.

За наявності поважних причин для перенесення розгляду питань просимо поінформувати про це Національну раду офіційним листом у паперовому або в електронному вигляді до проведення засідання.

Повідомляємо, що відповідно до пункту 8 розділу ІІ Положення про особливості процедури ліцензування у період дії воєнного стану в Україні в разі відсутності поважних причин ліцензіата розгляд питань про видачу, продовження, переоформлення ліцензії на мовлення відбувається без присутності повноважного представника.

Якщо особи, запрошені на засідання, не можуть взяти участь у ньому безпосередньо в приміщенні Національної ради або в режимі реального часу (онлайн) у приміщенні представника Національної ради, вони можуть взяти участь у засіданні в режимі реального часу (онлайн) із використанням власних технічних засобів (за наявності технічної можливості, зокрема відеозв’язку) за умови попередньої реєстрації.

Особу, запрошену на засідання, яка братиме  в ньому участь у режимі реального часу (онлайн) із використанням власних технічних засобів, просимо повідомити про це Національну раду, надіславши офіційного листа на електронну адресу nrada@nrada.gov.ua, не пізніше ніж за 1 день до дати відповідного засідання.

У листі необхідно зазначити таку інформацію: ПІБ уповноваженої особи ліцензіата, що бажає взяти участь у засіданні в режимі реального часу (онлайн) із використанням власних технічних засобів, її посаду, адресу електронної пошти для надсилання електронного посилання для участі в засіданні, контактний телефон. Встановлення особи та перевірка документів, що уповноважують її брати участь у засіданні, здійснюється за 30 хвилин до початку засідання.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше