Національна рада ініціює серію медіатренінгів для регіональних мовників - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада ініціює серію медіатренінгів для регіональних мовників

Це наступний етап проєкту «Media Change Ukraine» тепер, окрім обміну контентом, учасникам пропонують обмін досвідом. Національна рада ініціює серію безкоштовних медіатренінгів, що проходитимуть в онлайн-режимі для представників регіональних медіа. Серед тем стандарти новинної журналістики, специфіка управління регіональними мовниками, виробництво програм, робота із соцмережами та розвиток діджитал-платформ. Про це під час засідання  повідомив член Національної ради Максим Онопрієнко.

Сьогодні учасниками бази «Media Change Ukraine» стали понад 120 телеканалів зі всієї України. Кожен із них наповнив ефір якісним і цікавим контентом. Оскільки карантин продовжено до 31 липня і немає впевненості, що в цей термін він завершиться, платформа працюватиме без змін до остаточного завершення карантину, наголосив Максим Онопрієнко. Він запросив нові компанії долучатися до бази, а також поповнювати її новими програмами.

 Запропонована ініціатива Національної ради передбачає проведення онлайн-семінарів щодо розвитку регіональних медіа, якісного й ефективного використання їх творчого і технічного ресурсу, покращення закупок, розвитку діджитал-платформ. Вебінари проводитимуть профільні фахівці з великим досвідом роботи в медіа, зокрема і в регіональних. Участь  безкоштовна. 

«Дуже сподіваюсь, що в такий непростий період ця наша з колегами ініціатива допоможе мовникам діяти, розвиватись і бути корисним насамперед для свого глядача», – сказав Максим Онопрієнко. ​

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк наголосила, що така праця із ринком, з інформаційним середовищем є однією з найважливіших частин роботи регулятора. «Вона дасть змогу підвищити і освітній рівень, і дати апдейти до нових знань. Це дуже важлива історія, і ми всі при нагоді будемо брати участь у цій роботі… Рідкісна можливість, напевне, якою треба скористатися для блага свого мовника і свого глядача​», – висловилася вона.

Для реалізації цього етапу «Media Change Ukraine» будуть залучені представники Національної ради в регіонах. Мовникам буде розіслано докладну інформацію про теми вебінарів. Також подробиці та форма для реєстрації незабаром будуть опубліковані на нашому сайті.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше