Національна рада на найближчому засіданні перерозподілить відрізки часу «UA:Перший» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада на найближчому засіданні перерозподілить відрізки часу «UA:Перший»

ТРК «Ера» з 1 серпня припиняє мовлення на «UA:Перший» і переходить до співпраці з першим каналом Національної суспільної телерадіокомпанії України. Регулятор зі свого боку на найближчому засіданні переоформить ліцензію НСТУ в частині перерозподілу відрізків мовлення «UA:Перший».

Телерадіокомпанія «Ера» вирішила добровільно відмовитися від ліцензії, відповідно до якої вона ділила один телевізійний канал із суспільним мовником. Генеральний директор «Ера Медіа» Ігор Лоташевський зазначив, що компанія пішла на цей крок, розуміючи важливість для Національної суспільної телерадіокомпанії України транслюватися без перерви. Тепер «Ера» як студія-виробник готуватиме для НСТУ ранкове шоу.

Таким чином, завершилися тривалі переговори, яким усіляко сприяла Національна рада, щодо розв’язання ситуації, коли два мовники упродовж багатьох років провадили діяльність на одному каналі. Розглядалися різні варіанти вирішення багаторічної конфліктної ситуації. Зрештою компромісне рішення знайдено, конфлікт вичерпано. Загальний обсяг мовлення НСТУ залишиться без змін.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія висловив подяку колективу ТРК «Ера» за розуміння, а Національній раді – за підтримку у процесі вирішення ситуації.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше