Національна рада надзвичайно цінує співпрацю з Радою Європи і сподівається на участь у нових проектах - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада надзвичайно цінує співпрацю з Радою Європи і сподівається на участь у нових проектах

Команда медійних проектів Ради Європи в Україні підготувала відео про ключові результати діяльності своїх проектів, які впроваджувалися в Україні упродовж дев’яти років. Національна рада високо цінує роль цих проектів і тих фахівців, які щоденною працею сприяли імплементації європейського медійного законодавства у вітчизняне  правове поле та утвердженню демократичних принципів і стандартів свободи слова в Україні, і сподівається на подальшу співпрацю.

Допомога Ради Європи мала відчутний практичний вплив на процеси медіа-регулювання в Україні, зокрема, щодо удосконалення регуляторної та експертної спроможностей Національної ради у виконанні своїх повноважень, пов’язаних із розробкою і впровадженням ефективних механізмів забезпечення прозорості медіа-власності, регулюванням діяльності ЗМІ під час виборчих кампаній, заходів із захисту інформаційної безпеки в державі, впровадженням цифрового радіомовлення, опрацюванням тем щодо гарантування прав дитини у медіа тощо. Важко переоцінити експертну і практичну допомогу, яка надавалася через проекти Ради Європи для створення суспільного мовлення в Україні.

Національний регулятор переконаний, що така співпраця вже принесла помітну користь для українського телерадіоінформаційного простору, і сподівається на досягнення ще більших результатів від подальшого співробітництва у рамках нещодавно ухваленого Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше