Національна рада відзначила Почесними грамотами представників регіональних і місцевих ЗМІ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада відзначила Почесними грамотами представників регіональних і місцевих ЗМІ

З нагоди Дня журналіста і Дня Конституції України Національна рада нагородила Почесними грамотами представників регіональних і місцевих ЗМІ, а також окремих осіб за їхню віддану працю і допомогу у відновленні української телекомунікаційної інфраструктури. 27 червня голова Національної ради Ольга Герасим’юк вручила їм нагороди і подякувала за мужність і відданість своїй праці, героїзм, який вони і далі проявляють у своїй роботі. Також на нагородженні були присутні перший заступник голови Валентин Коваль і член Національної ради Максим Онопрієнко.

Зустріч відбулася в залі засідань Національної ради та за допомогою zoom-конференції.

Сьогоднішнім заходом і нагородженнями Національна рада прагне вшанувати тих людей, чиєю працею у звитягою ми нині захоплюємося, сказала Ольга Герасим’юк. Війна на інформаційному фронті точиться дуже давно – вона почалася задовго до вторгнення росії на Донбас 9 років тому. І ця війна, її новий етап із 24 лютого, дуже жорстока. Медіа тримають у цій війні свій бій і, на переконання голови медіарегулятора, роблять це успішно.

«Я переконана, що ми успішно ведемо бої на цьому фронті. Безперечно, несемо втрати, про які ми шкодуємо, молимося, поминаємо. І обіцяємо тим колегам, які більше не повернуться, що прапор, який падав із їхніх рук, – що він не падатиме, що ми усі його підхопимо», – сказала вона.

Перелік тих, кого хочеться відзначити, дуже великий. Тому, очевидно, такі зустрічі в Національній раді відбуватимуться і далі.

«Сьогодні ми просто схиляємося перед тими, хто під обстрілами, бомбардуваннями, дулами загарбника не здався, хто допомагає день і ніч колегам, хто під час обстрілів намагався і досі намагається, передає суспільству ті важливі новини, які люди повинні мати, хто виконує свій професійний обов’язок», – висловилася Ольга Герасим’юк.

Почесні грамоти Національної ради вона вручила:

колективу ТОВ «Телерадіокомпанія «Можливість» із м. Слов’янська Донецької області. Нагороду отримував директор компанії Едуард Куриленко. – Компанія працює вже 10 років і останніми місяцями розширила своє мовлення зі східних областей України на Запоріжжя, Кременчук та інші міста країни. У своїх авторських проєктах радіостанція проводить прямі ефіри з волонтерами, бійцями ЗСУ, капеланами. Ще у 2014 – 16 роках із власної ініціативи забезпечила воїнів Збройних сил України радіоприймачами на лінії фронту. І сьогодні компанія мовить на сході України, підтримує ЗСУ  бере участь в інформаційному спротиві.

Колективу ТОВ «Бест-ТВ», м. Ірпінь. Нагороду отримував директор Олексій Зіневич. – Компанія опинилася в центрі бойових дій на Київщині. Була значно пошкоджена інфраструктура провайдера, зруйновані його офіси в Ірпені і Бучі. Окупанти пограбували майно телеканалу «Погляд», знищили його студію, тому він був змушений припинити мовлення в кабелі. Однак журналісти далі інформували жителів області за допомогою відеосюжетів на Youtube, а спеціалісти ТОВ «Бест-ТВ» дбали про безперервний доступ населення до різноманітних каналів інформації 

Олені Гринюк, журналістці КП «Телерадіостудія «Бориспіль», м. Бориспіль Київської області. – Вона постійно від початку повномасштабної війни готувала актуальні інформаційні випуски для телевізійного та радіоефіру компанії. Створила проєкт «Війна і ми», в якому розповідає історії людей, котрим випало пережити ворожу окупацію. Також бере активну участь у благодійних заходах, займається волонтерством. За її участі придбано квадрокоптер із тепловізором для ЗСУ. 

Ірині Удоденко, в.о. головного редактора телевізійного мовлення ТОВ «Телекомпанія «СТВ», м. Сєвєродонецьк Луганської області. – Телеканал продовжив роботу навіть із початком бойових дій. Як і раніше, готував актуальні інформаційні випуски для телеефіру. Сама Ірина бере активну участь у благодійних заходах, є волонтеркою. За її участі було придбано необхідне обладнання для українських захисників. 

Катерині Соляр, журналістці ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс», м. Львів. – У своїх ефірах вона досить жорстко і безкомпромісно висловлює власну громадянську позицію, разом зі слухачами порушує гострі для кожного питання і розвінчує фейки від країни-агресора. Її ефіри означені щирим патріотизмом та високим професіоналізмом.

Асману Моше Реувену, головному рабину України. – Завдяки його благодійній допомозі вдалося відновити FM-мовлення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія «Тростянець». Так, було придбано антени і комплектувальне обладнання на заміну пошкодженого під час артилерійських обстрілів міста в лютому – березні цього року.

За допомогою зум-зв’язку вдалося привітати й інших медійників з усієї України і представників регулятора, які також були відзначені Почесними грамотами Національної ради.

Це:

 • Софія Бабейко, оглядач Міського комунального підприємства – Інформаційно-телевізійного агенства «Віта», м. Вінниця;
 • Анастасія Качина, кореспондентка ТОВ «Слово Волині», м. Луцьк;
 • Олена Сінегіна, журналістка і випускова редакторка ТОВ «А Бізнес», м. Дніпро;
 • Юлія Хорольська – директорка ТОВ «Телебачення «Капрі», м. Покровськ Донецької області;
 • Альона Соболенко, журналістка ТОВ «Телебачення «Капрі», м. Покровськ Донецької області;
 • Марина Ткачук, журналістка ТОВ «Медіа-проспект», м. Житомир;
 • Маргарита Безбородова, кореспондентка департаменту інформаційного мовлення ТОВ «Запорізька незалежна ТРК «ТВ-5», м. Запоріжжя;
 • Євгенія Ніколаєва, журналістка ТОВ «Центральноукраїнське бюро новин», м. Кропивницький;
 • Анна Сиротіна, головна редакторка ТОВ «Незалежна телерадіокомпанія «Ірта», м. Сєвєродонецьк Луганської області;
 • Федір Бондар, фахівець управління виробництва регіонального контенту філії АТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція»;

 • Олена Кваша, продюсер філії АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Одеська регіональна дирекція»;
 • Сергій Мініч, головний редактор ТОВ «ТРК «Ритм», м. Рівне;
 • Ірина Коваленко, Директорка КП «Телерадіокомпанія «Акцент», м. Шостка Сумської області;
 • Тетяна Полозова, заступниця головного редактора ТОВ Телерадіокомпанії «Академ TV», м. Суми;
 • колектив ТОВ «Телекомпанія «ТВК», м. Охтирка Сумської області;
 • Сергій Макарук, директор ТОВ «Телерадіокомпанія «Елітон», смт Солоницівка Дергачівського району Харківської області;
 • Наталія Фурман, журналістка, SMM-менеджер ТОВ «Про Медіа Групп»,
 • м. Городок Хмельницької області;
 • Віталій Слободяник, головний редактор ТОВ «ТРК «Магніт», м. Канів Черкаської області;
 • Наталія Левочко, генеральна директорка КП «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради, м. Чернігів;
 • Андрій Кузьменок, завідувач відділу телеоператорів КП «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради, м. Чернігів.
 • Володимир Цаповський, представник Національної ради у Закарпатській області;
 • Тарас Шоробура, провідний спеціаліст секретаріату представника Національної ради у Львівській області

Також були нагороджені і працівники українського медіарегулятора, які від початку війни забезпечували збирання доказів злочинів, які чинить російська федерація, для подальшого їх передання у міжнародний суд. Це внесок Національної ради в нашу перемогу, у те, щоб усі загарбники, котрі прийшли на нашу землю з вогнем, були покарані.

Нагороджені:

Денис Зацерковний, представник Національної ради у м. Києві;

Олександр Дяченко, начальник управління контролю та аналізу телерадіомовлення Національної ради;

Дмитро Швидченко, начальник відділу аналізу аудіовізуальних медіапослуг та соціологічних досліджень управління контролю та аналізу телерадіомовлення Національної ради;

Володимир Ганжа, головний спеціаліст відділу міжвідомчої координації радіочастотного ресурсу управління радіочастотного ресурсу та технічного контролю Національної ради.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше