Національна рада не скасувала попередження «Медіа групі «Надія» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада не скасувала попередження «Медіа групі «Надія»

Регулятор на своєму засіданні 29 липня розглянув заяву ТОВ «Медіа група «Надія», м. Київ, про скасування санкції «оголошення попередження» і відмовив у її задоволенні. Ця санкція була застосовано до ліцензіата через порушення мовлення у дні пам’яті.

«Медіа група «Надія» отримала попередження від Національної ради 26 вересня 2019 року. Проведена перевірка підтвердила порушення мовника, бо в ефірі телеканалу 8, 18 і 19 травня 2019 року не було інформації про дні пам’яті. Мовник не дотримався Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, низки Указів Президента, постанов Верховної Ради України і пункту б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Також було встановлено, що ця компанія на день розгляду заяви мала ще одне не скасоване у визначеному законодавством порядку чи судовим рішенням попередження від 23 жовтня 2013 року.

Оскільки ліцензіат має дві нескасовані санкції і вважається системним порушником, регулятор не може ухвалити позитивного рішення про скасування попередження (абзац третій пункту 2 розділу І Положення про скасування санкції «оголошення попередження»). Таким чином, Національна рада відмовила ТОВ «Медіа група «Надія» скасувати санкцію «оголошення попередження».

Національна рада рекомендує ліцензіатам уважно ознайомитися з усіма пунктами чинного Положення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше