Національна рада не скасувала попередження ТОВ «Магнолія – ТВ» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада не скасувала попередження ТОВ «Магнолія – ТВ»

Регулятор на засіданні 24 лютого розглянув заяву ТОВ «Магнолія–ТВ», м. Київ, про скасування санкції «оголошення попередження» і відмовив у її задоволенні. Санкція  до ліцензіата була застосована через порушення мовлення у дні пам’яті.

ТОВ «Магнолія–ТВ» отримало попередження від Національної ради  28 квітня 2021 року через порушення правил мовлення у дні пам’яті 29 серпня і 8 вересня 2019 року. 29 серпня в Україні відзначався День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а 8 вересня  – 75-і роковини початку депортації українців із Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944  1951 роках.

Компанія звернулася із клопотанням скасувати це попередження.  Проте регулятор відмовив у скасуванні санкції ТОВ «Магнолія–ТВ», оскільки з часу застосування Національною радою попередження минуло менше як один рік. Саме такий часовий термін має пройти, щоб регуляторний орган зміг реалізувати свої відповідні повноваження.

Національна рада рекомендує ліцензіатам уважно ознайомитися з усіма вимогами Положення про скасування санкції «оголошення попередження».​

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше